Dizi Haberleri

Tekrardan 2 Doktor Bir Arada Mı?

Yeni sezonun çıkmasıyla teoriler, dedikodular yine havalarda uçuşuyor. Doctor Who‘da 10. sezonun bitimiyle diziye veda edecek olan Peter Capaldi’yi, ilk Doktor ile birlikte görebiliriz!

Bakmayın öyle, The Mirror’un yalancısıyız biz de. İddialarına göre  yılbaşı özel bölümünde 12. Doktor, Gallifrey’i kurtarmak için son görevine çıktığı sırada 1. Doktor’un gelip ona yardım edeceği söyleniyor. Tabii ki şu anlık resmi bir açıklama olmasa da Steven Moffat’ın diziye küçük yaşlardan beri olan hayranlığını bildiğimizden dolayı, Capaldi’nin gidişini böyle güzel bir hediyeyle taçlandırması bizi çok da şaşırtmaz.

Birinci Doktor rolünde David Bradley…

İlk Doktor’umuz William Hartnell’i 1975 yılında kaybetmemiz üzerine, Harry Potter’daki Argus Filch rolüyle tanıdığımız David Bradley, 2013’te işi çok güzel üstlenip bu role en uygun aday olduğunu kanıtlamış durumda. Olası bir sürprizde yine ekranlarda Bradley’i göreceğiz gibi duruyor.

İlk bölümün sonunda gösterilen ileriki bölümler hakkındaki kısa sahnelerde gördüğümüz  eski yüzlerden sonra bu haber çok da imkansız gelmiyor açıkçası. Eski Cybermanler, Missy ve hatta Master! Özlediğimiz yıllanmış yüzleri görmek, beni adeta evimdeymiş gibi hissettiriyor. O sıcak ortamı tekrar yakalayabileceklerine dair inancım gittikçe artıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.