Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Swamp Thing’in Çekimleri Bu Sonbahar Başlıyor

Swamp Thing’in Çekimleri Bu Sonbahar Başlıyor

DC Evreni’nin sabırsızlıkla beklenen yapımlarından Swamp Thing dizisinin çıkış tarihi açıklanmasa da 2019’da izleyici ile buluşması bekleniyordu ki Omega Underground; dizinin çekimlerine sonbaharda Kuzey Carolina’da başlanacağını duyurdu.

DC Entertainment’ın online yayın platformu DC Universe‘te yayınlanacak olan dizinin çekimleri sonbaharda başlıyor. Swamp Thing‘in yapımcılığını James Wan ve Michael Clear ile, senaryoyu da kaleme alan Mark Verheiden ve Gary Dauberman ikilisi üstleniyor.

► Swamp Thing’in Live-Action Dizisi Geliyor

Len Wein ve Bernie Wrightson ikilisinin 1972 yılında rtaya çıkardığı Swamp Thing’in ilgiyle beklenen dizisinin konusu şöyle: CDC araştırmacısı Abby Arcane, ölümcül bataklık virüsünü araştırmak için çocukluğunu geçirdiği Louisiana, Houma’ya geri döner. Abby Arcane, bilim adamı Alec Holland ile şaşırtıcı bir bağ kurar ta ki bilim adamı trajik bir şekilde kendisinden alınıncaya kadar. Ölümcül bataklığın özelliklerini kendi amaçları için kullanmak isteyen güçler Houma’ya geldiğinde Abby, bataklığın gizemli sırlar taşıdığını ve hayatının aşkının ölmemiş olduğunu keşfeder.

Merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  HBO'nun Yeni Abonelik Sistemi HBO Max, Mayıs 2020'de Açılıyor