Dizi Haberleri

Swamp Thing’in Live-Action Dizisi Geliyor

Online yayın platformu DC Universe‘te yayınlanacak orijinal içeriklere Swamp Thing de ekleniyor.

DC Entertainment, Len Wein ve Bernie Wrightson tarafından 1972 yılında yaratılan Swamp Thing‘in live-action dizisi üzerinde çalışmaya başladı. Dizinin senaryosu ve yapımcılığını Mark Verheiden ve Gary Dauberman üstleniyor. Aquaman‘e imza atan James Wan da yapımcılar arasında yer alıyor.

Dizinin hikayesi şöyle: CDC araştırmacısı Abby Arcane, ölümcül bataklık virüsünü araştırmak için çocukluğunu geçirdiği Louisiana, Houma’ya geri döner. Abby Arcane, bilim adamı Alec Holland ile şaşırtıcı bir bağ kurar ta ki bilim adamı trajik bir şekilde kendisinden alınıncaya kadar. Ölümcül bataklığın özelliklerini kendi amaçları için kullanmak isteyen güçler Houma’ya geldiğinde Abby, bataklığın gizemli sırlar taşıdığını ve hayatının aşkının ölmemiş olduğunu keşfeder.

Çizgi roman serisinden tanıdığımız Alec Holland’ın hikayesini de hatırlatalım: “Biyo-Restoratif formül” üreten Alec Holland bir bilim insanıdır. Formülü satın almak isteyenler Alec’in ormanın ortasında olan laboratuvarını patlatır. Yaptığı formül bilim adamının üzerine dökülürken alevlere yakalanır. Kendini söndürmek için bataklığa atlayan Alec’in vücudunu bitkiler kaplar ve onu kocaman bitki devine dönüştürür: “Swamp Thing”

Titans, Harley Quinn ve Young Justice: Outsiders ile birlikte DC Universe’te izleyici ile buluşması planlanan Swamp Thing 2019’da yayınlanmaya başlayacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.