Dizi Haberleri

Stranger Things’in 3. Sezonunda Yeni Bir Takım Oluşabilir

Stranger Things‘in 2. sezonunu geride bırakırken hayranların çoğu 3. sezona dair teoriler üretmeye başladı. Gördüğümüz kadarıyla teoriler üreten sadece hayranlar değil. David Harbour’un da 3. sezona dair birkaç fikri (isteği desek daha doğru olabilir) var.

Şerif Hopper rolüyle iki sezondur ekranlara gelen David Harbour, 3. sezonda güzel saçlı Steve ile birlikte çalışmak istediğini söyledi. İlk sezonunda hikayenin ana hatlarını gördüğümüz ve baş kahramanlarla tanıştığımız Stranger Things’in 2. sezonunda karakterlerin gelişimini izledik. Steve’in gösterdiği karakter gelişimi dizi tarihinin en güzel örneklerinden biri olabilir. İlk sezonda havalı ve ukala biri olarak izlediğimiz Steve, 2. sezonda adeta çocukların koruyucu meleğine dönüştü.

2. sezonda Steve’i saç bakım ipuçları verirken ve Dustin ile demodog avlarken gördük. Bunların dizinin en eğlenceli sahneleri arasında olduğunu söylesek kimse itiraz etmez sanırım. Steve ve Dustin harika bir takım oldu ve Şerif Hopper da bu takıma dahil olmak istiyor.

David Harbour, Variety’e verdiği röportajda şunlara değindi:

Bence Joe Keery’e duyduğum sevgiyi herkes biliyor. Hopper ve Steve’in bir araya geldiğini görmeyi çok isterim ancak bu konuda şüphelerim var. Gaten ile de çalışmak istiyorum. Aynı zamanda Hopper’ın arka planına da daha fazla girmek istiyorum. Eleven, bodruma indiğinde birkaç kutu gördü. “Hawkins Laboratuvarı”, “Baba”, “Vietnam”, “New York” yazan kutular vardı. Hopper’ın etrafında dolaşarak çözebileceğimiz çok şey var. New York’ta polislik yaptığı zamanlar, Vietnam’da yaşadıkları…

Sara teorik olarak hikayemizden beş yıl önce ölüyor. Zaman çizelgesi açısından bakarsak Hopper, kızını kaybettikten sonra Hawkins’e dönüyor. İlk sezonda beni, yeniden evlenmiş ve bir çocuk sahibi olmuş eski eşimi ararken görüyoruz. Burada zengin malzemeler var. Sara’nın ölümünün ardında sırlar var ve önümüzdeki sezonda bu sırları çözeceğimizi umuyorum.

Önümüzdeki sezonda Hopper ve Steve takımı oluşması için Duffers Kardeşlerin senaryoda bazı değişiklikler yapacağı konuşulmaya başlandı bile. Ben her ne kadar Hopper ve Joyce arasındaki bu ilişkiden memnun olsam da hayranların çoğu iki karakterin birleşmesini istiyor ve muhtemelen 3. sezonda bunu da göreceğiz. Ayrıca sosyal medyada Hopper’ın geçmişi, Hawkins Laboratuvarı ile olan ilişkisi ve kızının ölümünün ardındaki hikaye fazlasıyla konuşuldu. 3. sezonda Hopper’ın gizemli karakterinin arkasındaki olayların çoğunu öğreneceğiz gibi görünüyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Constantine Dizisinden İlk Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.