Dizi Haberleri

Stranger Things’in 3. Sezon Çekimleri Başlıyor

Fantastik kurgu tutkunlarının bayıldığı, özellikle 80’li yılların çocuk ve gençlerinin göndermeleri izlemeye doyamadığı fantastik dizi Stranger Things‘in 3. sezonuyla ilgili bilgiler gelmeye başladı.

İlk sezonuyla, Game of Thrones’tan sonra en çok izlenen dizi olarak adını tepelere yazdıran Stranger Things’in 3. sezonunun çekimleri Nisan ayında başlıyor.

Yeni sezon, 2. sezondan bir sene sonra yani 1985 yılının yaz aylarında geçecek. İlk sezonda uyuz olduğumuz ancak ikinci sezonda özellikle Dustin ile arkadaşlığına gülümseyerek baktığımız Steve Harrington‘ın da bu sezonda rolü arttırılacak. Nancy’nin erkek arkadaşı rolündeki Steve, resmen yan rolden başrole adımın simgesi oldu. Steve’in ikinci sezondaki o “abilik” ve korumacı tavırlarını 3. sezonda daha sık göreceğiz gibi geliyor.

Yeni sezonda, Max’i yeniden arkadaş grubunun içinde görürken Belediye Başkanı Larry Kline, Bruce ve Patricia Brown isimli üç yeni kişiyle daha tanışacağız. Goonies ve Back to the Future‘ın moda olduğu 1985 yılında geçecek hikayenin “zaman atlaması” ile ilgili olacağını daha önce belirtmiştik. Yani bol bol Back to the Future göndermesi bizi bekliyor.

Stranger Things’in 3. Sezonuna Dair Teoriler

İlginizi Çekebilir  Netflix, Witcher Dizisinin İlk Karakter Görsellerini Paylaştı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu