Dizi Haberleri

Stranger Things’e 3 Yeni Karakter Geliyor

Stranger Things, üçüncü sezonda üç yeni karakteri ile ekrana geri dönmeye hazırlanıyor. Hawkins Kasabası’ndaki maceraya yeni yüzler dahil oluyor.

Yeni sezonda Hawkins‘in nüfusu artıyor. The Hashtag Show’dan edindiğimiz bilgiye göre; ilgiyle takip edilen dizinin üçüncü sezonu için yeni karakter arayışına başlandı. Netflix’in 80’lerde geçen korku dizisi Stranger Things’in üçüncü sezonunda karşımıza gelecek yeni karakterler Belediye Başkanı Larry Kline, Bruce ve Patricia Brown olacak. Dizi ekibi şimdiden bu üç karakter için oyuncu arayışına başladı.

Stüdyo, 1980’lerin klasik kurnaz politikacılarına örnek teşkil eden ve kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden Başkan Larry Kline rolü için 40-60 yaş arası bir oyuncu arıyor. 50’li yaşlarında bir haber muhabiri olan Bruce’un fazla kilolu ve bakımsız olması bekleniyor. Tatlı, yaşlı komşu olarak düşünülen Patricia Brown‘ın ise 70’lerinde olması gerekiyor. Vaktinin çoğunu bahçesiyle ilgilenerek geçiren Patricia’nın dizide komşu çocuklarına tavsiyeler verirken göreceğiz.

Stranger Things‘in yeni sezonu 2019’da ekranlarda olacak.

İlginizi Çekebilir  Ian McShane, Game of Thrones'ta Ölü Bir Karakterin Geri Döneceğini Açıkladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu