Dizi Haberleri

Stranger Things’in 2. Sezonuna 3 Yeni İsim Katıldı

Şu gerçekle yüzleşelim; hepimiz Hawkins kasabası sakinlerini çok özledik! Neyse ki Stranger Things 2. sezon yapım aşamasına geçmek üzere ve EW’nin yeni sezonumuzla ilgili yeni haberleri var!

stranger-things-cast

Ross Duffer ve Matt Duffer tarafından yaratılan Netflix dizimiz yeni sezonda üç yeni karakterle karşımıza çıkacak. Söylentilere göre yeni sezonda, ilk sezonda hayranlığımızı kazanan “Eleven” karakteri de olacak. Ve bu yeni oyunculardan ikisi, Duffer kardeşlere ilham veren bilimkurgu filmlerinde oynamış kişiler.

linnea-berthelsen

Danimarkalı aktris Linnea Berthelsen, Roman karakteriyle karşımıza çıkacak. Netflix’e göre o “duygusal olarak yaralı, çocukken büyük bir kayıp yaşamış, çekici ve güzel bir kadın”. Hawkins kasabasında yaşamıyor olsa da laboratuvardaki doğaüstü olaylarla gizemli bir şekilde bağlantılı. Pankek ve kızarmış ekmekli kahvaltıyı çok sevdiği ve bir de üstüne burnunun da sürekli kanadığı söylentiler arasında. Tanıdık geldi mi?

sean-astin

Sean Astin, yani Yüzüklerin Efendisi film serimizdeki Sam karakterini canlandıran oyuncumuz Bob Newby karakterini canlandıracak. Kendisi “Joyce ve Hooper ile birlikte aynı liseye giden, nazik ve eski geeklerden biri ve şu anda da Hawkins radyo kulesini işletiyor”. Çocuklarımızın telsiz ve radyolara olan ilgisini düşünürsek radyo kulesinin dizide büyük bir rol oynayacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir  Dizi Olabilecek En İyi 10 Fantastik Roman

2014 Sundance Film Festival - Paul Reiser, portraits

Paul Reiser, Dr.Owens karakteriyle karşımıza çıkıyor. Kendisi “Enerji Bakanlığı bünyesindeki yüksek mevkide bulunan bir çalışan ve Hawkins kasabasında meydana gelen olayların “üstünü örtmesi” için görevlendirilen kişi”. Dr.Brenner’a dizide tam olarak ne olduğunu bilmesek de Dr. Owens karakterinin bu yeni sezondaki “baş hükumet kötüsü” olacağını tahmin etmek hiç zor değil. Paul Reiser’ın özellikle Aliens filminde canlandırdığı Burke karakteriyle Duffer kardeşlere ilham kaynağı olduğu biliniyor.

2.sezonla ilgili bilgilerimiz şimdilik kısıtlı ancak yeni haberler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz! Takipte kalın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu