Dizi Haberleri

Star Wars: The Acolyte Serisine Rebels Dizisinden Takviye Geldi

Star Wars evreninde geçecek yeni seri The Acolyte‘un yönetim kadrosu yavaştan şekillenmeye başladı. Eş yapımcı olarak Star Wars evreniyle yakından ilgilenen Rayne Roberts göreve çağrıldı.

The Acolyte için söylentiler geçen yılın sonlarında ortaya çıkmıştı. Russian Doll’un yaratıcısı Leslye Headland‘ın yapımcısı olacağı, kadın ana karakterin olacağı ve dövüş sanatlarına odaklanmış isimsiz bir yapım söylentisi dolanıyordu.

Bu ayın başında, Star Wars markası altında göreceğimiz yeni serileri öğrenmiş olduk. Bunlardan biri de The Acolyte. Yeni serinin tam olarak ne anlatacağı bilinmese de Yüksek Cumhuriyet‘in son dönemlerinde geçeceği ve karanlık tarafın yükselişine ilişkin bilinmeyenleri odak noktasına alınacağı biliniyor.

Yeni seriyi geliştirmesi ve yapımcı olarak Leslye Headland’a destek olması için Lucasfilm’in film departmanı başkan yardımcısı Rayne Roberts’ı da projeye dahil ettiler. Roberts, daha öncesinde Disney’in yeni üçlemesinde ve Rebels dizisinde yaratıcı yapımcı olarak görev almıştı. Karnesi “Yeni Üçleme” yüzünden pek iyi olmasa da Rebels’de yer alması biraz olsun umut vadediyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Harry Potter Dizisi Çalışmalarının Başladığı Haberi Ortalığı Karıştırdı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.