Dizi Haberleri

Spike, Buffy the Vampire Dizisine Dönecek Mi?

Bir dönem ekranların en çok izlenen vampir dizilerinden olan Buffy the Vampire‘ın yeniden çekileceği haberleri çıkınca, gözler serinin ünlü oyuncularına çevrildi doğal olarak. Onlardan biri de Spike rolünde özellikle bir dönem genç kızların kalbini çalan James Marsters.

İşin içinde Joss Whedon olduğu sürece her projeye dahil olabileceğini söyleyen ünlü oyuncu, “Joss’un aklındaki tüm projelere açığım. Spike ya da başka bir karakter… Uzun zaman önce ona da söylediğim gibi; Joss her zaman sürprizlerle dolu ve ben o dahil olduğu sürece Spike’ı canlandırabilirim” dedi.

İlgili Makaleler
► Yeni Buffy the Vampire Slayer Geliyor!

Bir zamanların fenomen dizisinin yeni Showrunner’ı Monica Owusu-Breen, efsanevi dizinin devamdan çok yeniden yapım olacağının ipuçlarını vermişti. Elbette ki Spike yaşlanmayan bir vampir ancak James Marsters değil ancak zaten bunun farkında olan aktörün konuyla ilgili çözümü de var. Bunun “oyununcunun sağlığı ve özel efektlerle” mümkün olabileceğini belirterek, diziye Spike olarak dönmesinin çok da zor olmayacağını düşünen Marsters, “Spike’ın, “Buffy korkunç görünüyorsun ama seni hala seviyorum” demesi eğlenceli olabilir” dedi.

FOX’un yeniden gündeme getirdiği diziden haberler şimdilik bu kadar. Bakalım Buffy ve Spike’ın fenomen seriye dönüşü nasıl olacak? Sarah Michelle Gellar ile James Marsters’ı bir kez daha birlikte görebilecek miyiz? Bekleyip göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Black Mirror'ın Yeni Sezon Bölümleri Çizgi Roman Kapağı Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu