Dizi Haberleri

Shannara Dizisinden FRP Oyuncularına İlginç Sürpriz

shannara-banner

The Shannara Chronicles (Shannara Günlükleri) dizimiz ülkemizde dahil olmak üzere tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başardı; başlarda izlenme oranları istenilen miktarlarda olmasa da bu durum yayınlanan yeni bölümlerle değişmiş ve reytingler hızla yükselişe geçmiştir.

Peki siz diziye hala başlamadınız mı? Bu haberimizden sonra belki başlayabilirsiniz!

Geçtiğimiz gün yayınlanan 7. bölüm, başta biz FRP severler olmak üzere tüm fantastik tutkunlarını ekran başına kilitledi çünkü! Hem de büyük bir sürprizle!

İlk olarak bu bölümde Perk karakterimiz ortaya çıktı. Kendisi Arborlon elflerinin dahi daha önce duymadığı ya da masaldan ibaret olduğunu düşündükleri Gökyüzü Elfleri’ne mensup bir elftir. Bu elflerin en büyük özelliği tabii ki Roc denen devasa büyüklükteki kartala benzeyen kuşlara biniyor olmalarıdır.

Perk
Perk

İkinci olarak ise herkesi şaşırtarak ortaya çıkan Bremen karakteri! Bremen aslında Allanon karakterini küçüklükten alıp eğiten, Allanon’dan önceki Son Druid’dir. Yüzlerce yıl önce Birinci Irklar Savaşı’nda Karabüyücü Lord’a karşı savaşmış ve meşhur Shannara’nın Kılıcı’nın dövülmesine ön ayak olmuştur. Dizide Allanon’un karşısına çıkıp ona görevinin henüz bitmediğini ve pes etmemesi gerektiğini öte taraftan söylerken görüyoruz kendisini.

Bremen
Bremen

Ve İşte En Büyük Sürpriz!

Ama üçüncü ve bizi en çok şaşırtan olay ise dizide ansızın karşımıza çıkan FRP zarları oldu!

shannara-zar

Amberle ve Eretria, dostları Wil’den ayrı düşerek eski zamanlardan kalma bir lise binasının içinde mahsur kalırlar. Binanın içinde gezerken Amberle yerde duran üç adet mavi taş görür; hepimiz bunların Wil’e ait olan Elftaşları olduğunu düşündük tabii; ancak binadan kurtulup gün ışığına çıktıklarında bu mavi taşları incelediğimizde bambaşka bir şey olduğunu gördük!

shannara-zar2

Wil, Amberle’ye elindeki taşların ne olduğunu sorduğunda “Bilmiyorum, bir tür oyun olmalı” diyerek cevap vermiş ve yüzümüze bir gülümseme oturtmuştur.

Gelecek bölümlerde bizleri ne gibi sürprizler bekliyor, izleyip göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Amazon'da Dungeons and Dragons Kitaplarında Büyük İndirim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu