Dizi Haberleri

Rogue One: A Star Wars Story Dizisinin Çekim Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz ay The Mandalorian ile birlikte ikinci bir Star Wars televizyon dizisi yapılacağı duyurulunca hepimiz şaşırmıştık. Şimdi de Diego Luna’nın yeniden asi ajan Cassian Andor olarak kamera karşısına geçeceği dizinin çekimlerinin sonbaharda başlayacağını öğrendik.

Production Weekly’de yer alan yeni bilgiye göre; Cassian Andor ve Asilerin, İmparatorluğa karşı verdiği mücadeleyi yeni formatta izleyeceğimiz Rogue One dizisinin çekimlerine Ekim 2019′da start verilecek. Muhtemelen Rogue One: A Star Wars Story’den tanıdık yüzleri de görebileceğimiz yapım en erken 2020’de Disney Plus’ta olacak.

Hatırlayacağınız gibi; Disney, özellikle Solo: A Star Wars Story filminin gişedeki hüsranının ardından sinema projelerini yavaşlatma kararı almış, Lucasfilm de efsanevi serisinin dizi ve çizgi film projelerine ağırlık vermeye başlamıştı.

Han Solo’dan Ağzı Yanan Disney, Yeni Projeler İçin Frene Bastı

Boba Fett spin-off filmi rafa kaldırılsa da Jon Favreau’nun The Mandalorian tv dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürerken, online yayın platformu Disney Plus’ı duyuran Disney, Cassian Andor karakterinin başrolde olacağı bir dizi yapacağını açıkladı. 2016 yapımı Rogue One: A Star Wars Story filminden önceki dönemde geçecek dizinin başrolünde yine Diego Luna olacak.

Disney+, Star Wars’un Cesur Kaptanı Cassian Andor İçin Dizi Yapacak

İlginizi Çekebilir  Lucasfilm, Amiral Thrawn'ın Dizisini Yapacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu