Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Preacher’ın İlk Fragmanı Çok Yakında Geliyor

Preacher’ın İlk Fragmanı Çok Yakında Geliyor

preacher-banner

Geçtiğimiz ay dizinin bekleyenleriyle paylaşılan poster dışında, Preacher‘ın dizi uyarlaması hakkında AMC bizlerle pek bir şey paylaşmamıştı, hatta bu sessizlik içimizde uyarlamanın ilerleyişiyle ilgili tereddütler oluşmasına neden olmuştu.

Görünüşe göre endişelerimiz yersizmiş çünkü AMC; Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisinin ekranlara uyarlayacağı, Garth Ennis‘in tartışmalı çizgi roman serisi Preacher‘ın ilk fragmanının, The Walking Dead’in 1 Kasım’da yayınlanacak yeni bölümüyle birlikte çıkacağını duyurdu.

preacher

90’ların en tartışmalı çizgi roman serilerinden biri olan Preacher, Genesis adında bir varlıkla birleşerek insanüstü güçler kazanan, Teksas’ın küçük bir şehrinde rahiplik yapan Jesse Custer’ın eski kız arkadaşı Tulip ve İrlandalı bir vampir olan Cassidy ile, kelimenin tam anlamıyla, Tanrıyı bulmak için çıktıkları macerayı konu alıyor.

2016’nın ortasında izleyiciyle buluşması planlanan dizide Jesse Custer rolünü Dominic Cooper, Cassidy rolünü Joseph Gilgun, Eugene “Arseface” Root rolünü Ian Colletti ve Tulip rolünü Ruth Negga üstleniyor.

İlginizi Çekebilir  The Tick (Kene) Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu