Dizi Haberleri

Preacher Dizisinin İlk Fragmanı Çıktı!

preacher-banner

Geçtiğimiz akşam yayınlanan The Walking Dead’in yeni bölümünde AMC kanalı, Garth Ennis ve Steve Dillion‘ın 90’lı yılların kült çizgi romanlarından biri haline gelmiş Preacher‘ın televizyon uyarlamasının ilk fragmanını izleyicilerle paylaştı.

Seriyi okuyalı gerçekten uzun zaman oldu fakat dizinin her ne kadar Ennis ve Dillion’ın yarattığı dünyaya bire bir sadık kalmayacağından emin olsak da, fragman oldukça başarılı gözüküyor.

Seri, Genesis adındaki bir varlık sayesinde insanüstü güçlere kavuşmuş, Teksas’ın küçük bir şehrinde yaşayan ve “son derece aklı karışık” bir rahip olan Jesse Custer (Dominic Cooper), eski kız arkadaşı Tulip O’Hare (Ruth Negga) ve Cassidy adında İrlandalı bir vampirin (Joseph Gilgun) Tanrıyı bulmak için çıktıkları yolculuğu anlatıyor.

preacher

Çizgi romanı ekranlara Seth Rogen ve Evan Goldberg uyarlarken (This is the End, Superbad, Neighbors) yapımcılığını da Sam Catlin (Breaking Bad) üstleniyor. İlk fragmandan yola çıkarak gerçekten başarılı bir iş çıkardıklarını söyleyebiliriz fakat serinin hakkını ne kadar verebildiklerini ilerleyen zamanlarda net olarak göreceğiz.

Preacher, 2016’nın ortasında izleyiciyle buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Gizli Hazine: A Young Doctor's Notebook Dizisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu