Dizi Haberleri

Philip K. Dick’s Electric Dreams Dizi Değil, 10 Filmlik Seri Olacak

Philip K. Dick’in yaklaşmakta olan Electric Dreams dizisi için New York Comic-Con’da bir panel düzenlendi. Yapımcılar, “The World of Philip K. Dick” panelinde dizinin bir televizyon şovundan çok bir film serisine benzediğini vurguladı.

Her bölümde farklı yazar ve yönetmenlerin bulunacağı daha önce açıklanmıştı. Yazar ve yönetmenlere, Philip K. Dick‘in öykülerini uygun gördükleri şekilde yorumlama özgürlüğü de verildi. Dizide Steve Buscemi, Bryan Cranston, Janelle Monae ve Liam Cunnigham gibi isimleri göreceğiz.

Michael Dinner’ın “Bölüm olarak nitelendirmeyi sevmiyorum, ona 10 filmlik bir seri demekten hoşlanıyorum” açıklamasında bulunduğu dizinin bölümlerini birbirine bağlayan ortak bir konu olup olmadığı bilinmiyor. Bildiğimiz tek şey Gumuliauskas Vaclovas’ın adsız bir rolle dört bölümde birden göründüğü. Channel 4, Black Mirror’ı Netflix’e kaptırmış olmasının ardından Electric Dreams dizisinin çalışmalarına başladı. Tıpkı Black Mirror gibi her bölüm farklı bir hikayeyi işleyecek olan dizinin daha insancıl bir yaklaşım izleyeceği söyleniyor. Cunningham’ın yer aldığı bir bölümde insan olmanın anlamına da değiniliyormuş. 

8 Ekim Pazar günü İngiltere’de yayınlanmaya başlayan Electric Dreams dizisinin 2018 yılında Amerika’da yayınlamaya başlayacak. 

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Netflix'ten Sihir ve Macera Dolu Yaz Dizisi: The Hollow

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.