Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Netflix’ten Black Mirror Dizisine 3 Sezonluk Onay Çıktı

Netflix’ten Black Mirror Dizisine 3 Sezonluk Onay Çıktı

black-mirror-dizi-banner

Distopya türündeki bilimkurgu dizisi Black Mirror‘ın Netflix‘e geçebileceğini daha önce duyurmuştuk. Bu görüşmelerden sonuç çıktı.

Son dönemde atılım yapan Netflix, çok sevilen İngiliz dizisini de bünyesine kattı. Black Mirror’ın Channel 4 ile anlaşması bitti ve yeni bölümleri artık Netflix’ten takip edeceğiz.

Teknolojik-kurgu ve distopya niteliğindeki, hayatımıza ve geleceğimize karanlık bir ayna tutan Black Mirror için Netflix’ten yeşil ışık yakıldı. Netflix, dizi için 3 sezon ve toplam 12 bölümlük anlaşmayı masaya koydu.

BlackMirror-miss

Bir güzel haber de dizinin yaratıcısı olan Charlie Brooker ve yapımcılardan Annabel Jones da Netflix’in dizi ekibinde yer alıyor. Bu yılın sonlarına doğru yeni bölümlerin çekimlerine başlayacak olan ekip şimdiden heyecanlı. Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker, “Bu anlaşma gerçekten heyecan verici. Yeni Black Mirror bölümleri, diziye en çok uyan yayın platformunda yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkacak. Netflix bizi küresel izleyici ile buluşturacak, böylelikle daha güçlü, daha ilginç ve daha uluslararası konuları işleyebileceğiz,” diye açıkladı etti. “Umarım bu hikaye fikirlerinin hiçbiri gerçekleşmez,” diyerek temennilerini sunarak açıklamasını bitirdi.

İlginizi Çekebilir  Black Mirror 3. Sezonun Bölüm Bölüm İncelemesi

black-mirror-waldo

Netflix’in başkan yardımcısı Cindy Holland ise, “Black Mirror dizisini Netflix izleyicilerine sunacak olmaktan dolayı çok gururluyuz,” açıklamasını yaptı.

Dizinin ne zaman Netflix’te gösterileceği henüz belirsiz ancak çalışmalar bu yıl sonunda başlayacak. 12 muhteşem bölüm daha bizleri koltuklarımıza mıhlayacak. Heyecanla bekliyoruz!