Dizi Haberleri

Neil Gaiman’dan İpucu Geldi – Sandman Dizisinde Yeni Bir Constantine Olabilir

Sandman çizgi serisinin yaratıcısı Neil Gaiman, Netflix‘in uyarlamasında yeni bir John Constantine ile karşılaşabileceğimizin ipucunu verdi.

Neil Gaiman, sosyal medyada, “Sandman, Netflix’in Lucifer dizisiyle bağlantılı olmayacak. Matt Ryan da Constantine olarak dönmüyor. Netflix daha ne kadarını berbat etti?” sorusuna, “Lucifer televizyon dizisinden Sandman 3’e ya da Season of Mists’e gidemezsiniz. Ve Constantine’in oyuncu seçimini daha duyurmadık,” yanıtını verdi. Neil Gaiman, The Sandman dizisinde Constantine‘i kimin oynayacağını söylemese de karakterin çizgi romanda olduğu gibi seride de rol oynayacağını ima etmiş oldu.

Constantine’i Kim Oynar?

Son günlerde Kingsman: The Secret Service yıldızı Taron Egerton‘un Netflix dizisinde Constantine‘i oynayacağı iddia edilmişti. Egerton, Sandman‘ın son sesli uyarlamasında John Constantine‘i canlandırdı. Öte yandan birçok hayran Matt Ryan‘ın, DC‘nin sevilen karakterini oynamaya devam etmesini istiyor. Ryan, NBC‘nin Constantine serisindeki rolü ile özel bir hayran kitlesi edinmişti. Oyuncu ayrıca Arrowverse‘te rol alırken, DC‘nin animasyon yapımlarında da Constantine‘i seslendirdi. Kimin oynayacağı henüz açıklanmadı ancak Taron Egerton ve Matt Ryan, bu rol için iyi olabilir.

Netflix‘in, Sandman dizisi kadrosunu geçtiğimiz hafta açıkladığını hatırlatalım.

İlginizi Çekebilir  Netflix, Harikalar Diyarı'nın Alice'i ile Oz Büyücüsü'nün Dorothy'sini Buluşturacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu