Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Mark Hamill’in Konuk Olacağı What We Do In The Shadows Bölümüne İlk Bakış

Mark Hamill’in Konuk Olacağı What We Do In The Shadows Bölümüne İlk Bakış

İkinci sezonuyla tam gaz devam eden başarılı vampir komedisi What We Do In The Shadows, konuk oyuncu kadrosuna yıldız isimleri eklemeye devam ediyor. Tilda Swinton, Danny Trejo, Evan Rachel Wood ve Wesley Snipes gibi isimleri ağırlayan diziye şimdi de Mark Hamill konuk oluyor!

Aslında, sevilen oyuncunun ikinci sezona konuk olacağı, dizinin yönetmeni Jemaine Clement tarafından sezon izleyiciler ile buluşmadan önce duyurulmuştu fakat karakter ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmamıştı. Hamill’i izleyeceğimiz bölüme bir hafta kala, karakterinin detaylarını nihayet biliyoruz: Hamill, dizinin ana üçlüsünden Lazslo ile kapatılacak bir hesabı olan, “içi intikam dolu” yaşlı bir vampir olarak karşımıza çıkacak.

Hamill, dizide yer almaktan oldukça keyif aldığını ve gelecekte de bir parçası olmayı umduğunu söylüyor. İlerleyen bölümlerde yer almayı düşünüp düşünmeyeceği sorusuna ise cevabı: “Asla asla deme.”

What We Do In The Shadows’un Mark Hamill’li bölümü, 13 Mayıs’ta izleyiciler ile buluşacak.

İlginizi Çekebilir  DC Comics'in En İyi Hikayelerinden Biri Bunu Hak Edecek Ne Yaptı? - Batman: The Killing Joke İncelemesi