Dizi Haberleri

Mark Hamill, The Flash’ın Yeni Sezonunda Joker Mi Olacak?

mark-hamill-joker-flash-banner

Evet, yanlış duymadınız! The Flash dizisi yeni dönem DC dizilerinde yokluğunu mumla aradığımız bir karaktere bünyesinde yer vermeye hazırlanıyor.

Joker’in gelişine hazırlanın!

İlgili Makaleler

Dizi setinden yayınlanan görüntülere göre ilk sezonda Trickster rolüyle gördüğümüz ve ondan önce de 90’lı yıllardaki TV dizisinde de Joker karakterine hayat vermiş olan Mark Hamill, sonunda The Flash dizisinde gerçek Joker karakterini canlandıracak gibi duruyor!

Daha önce meşhur DC canisine ses veren Mark Hamill, The Flash’ın üçüncü sezonu içinde bir bölümde, sırıtan palyaçomuza hayat verecek. Tek önemli farkı, dizide muhtemelen Earth-3’teki Joker’i canlandıracak olması. Dizinin yapımcı kanalı CW henüz bununla ilgili net bir karar vermiş değil. Geçtiğimiz haftalarda dizimizde Flashpoint’in etkilerini görmüştük. Ve şimdi Barry Allen ve dostları Doctor Alchemy yüzünden ortaya çıkan yeni meta-insanlarla uğraşmak zorunda.

mark-hamill-joker-flash-resim1

Alchemy bu sezonun baş kötüsü olarak belirlendi ve Flashpoint sırasında güçlerini kaybedenlere güçlerini geri kazandırabilen Savitar ile birlikte çalışıyor.

Barry şu ana kadar mevzu bahis iki meta-insanla savaştı, Rival ve Magenta. Sıradaki bölümde Mirror Master ile savaşacak ve gelecek hafta sürpriz bir şekilde Captain Cold geri dönecek. Görünüşe göre karışıma Mark Hamill de ekleniyor ama bu sefer kimi oynuyor? Yukarıda bahsettiğimiz set fotolarına göre Mark Hamill, Earth-3’ün Flash’ı Jay Garrick karakterini canlandıran Wesley Shipp ile yan yana gözüküyor.

mark-hamill-joker-flash-resim2

Mark Hamill’in görünüşünün birinci ve ikinci sezondaki Trickster karakterine hayat verdiği zamandan çok daha farklı olduğu su götürmez bir gerçek. Bu sefer yüzü tebeşir beyazına boyalı ve yüzünde inkar edilemeyecek o Joker sırıtışı mevcut.

Mark Hamill zaten Trickster karakterini canlandırıyor, acaba Joker kimliğine bürünmesi mümkün mü?

İşin ilginci 90’lı yıllardaki seride Mark Hamill, Joker rolüyle Flash ile savaşıyordu ve o yıllardaki Flash’ı yine Wesley Shipp canlandırıyordu. Yani Joker’i görmemiz içten bile değil!

mark-hamill-joker-flash-3

Söylenenlere göre bu görüntüler Flash’ın üçüncü sezonunun ara finalinden ki bu ara finaller CW kanalı için son üç yıldır büyük bir etkinlik halini almıştır. Mark Hamill ikinci sezon ara finalinde de gözükmüştü.

Biz de bekleyip neler olacak göreceğiz. The Flash, gelecek hafta yeni bölümü “The New Rogues” ile devam ediyor!

İlginizi Çekebilir  Cowboy Bebop Dizisinde Julia'yı Canlandıracak İsim Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu