Dizi Haberleri

Love, Death + Robots Volume 4 ile Yola Devam Edecek

Üçüncü sezonunun çıkmasının iki ay ardından nihayet Love, Death + Robots, Volume 4 için onayını aldı. Bu haberi bekliyorduk zaten. Çünkü dizinin başarısı 3. sezonda önceki sezonları aşıp zirve yapmıştı.

En azından IMDb ve Rotten Tomatoes puanlarına göre öyle. Üçüncü sezon Rotten Tomatoes’da çok nadir görülen %100 rating’i almayı başardı. Gerçi ileriki sezonların puanlarıyla ilgili şöyle bir sorun oluyor: Diziyi izlemeyi bırakan kişiler üçüncü sezon için puan vermiyor. Bu yüzden yalnızca diziyi izlemeye devam edecek kadar onu sevenlerin puanları toplanmış oluyor. Yine de %100 nadir görülen bir puan. Dolayısıyla Love, Death + Robots Volume 4 ile ekranlara dönecekti. Bu kesin gibiydi.

Açıkçası dördüncü sezon hakkında resmi onayını aldığı dışında hiçbir detay bilmiyoruz henüz. Ancak yine David Fincher ve Tim Miller‘ın baş yapımcılığa devam edeceğini tahmin ediyoruz. Ve bölümler yine antoloji dizisi şeklinde olacaktır. Yani her bölüm farklı bir hikaye anlatacaktır. Ve muhtemelen yine üç robotun hikayesinin devam ettiği bir bölüme yer vereceklerdir. Zira John Scalzi‘nin robotları artık dizinin ikonik kahramanları haline geldiler.

Üçüncü sezonun bölüm tanıtımlarına ve fragmanına buradan göz atabilirsiniz. Üçüncü sezonun en ünlü bölümü Jibaro idi ama benim favorim Bad Travelling oldu.

Sizin en sevdiğiniz bölüm hangisiydi?

Jibaro

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.