Video Galeri

Love Death + Robots 3. Sezon Fragmanıyla Karşımızda

Netflix’in animasyon antoloji serisi Love Death + Robots 3. sezon fragmanıyla tüylerimizi diken diken etti. Bu sezonda bizi 9 yeni ve çarpıcı hikaye bekliyor.

Love Death + Robots 3. sezonuyla 20 Mayıs‘ta Netflix’te olacak. Üçüncü sezonun ilk fragmanı Nisan’ın ortasında yayınlanmıştı. Fakat eski fragman bize yeni sezon hakkında pek bir bilgi sunmuyordu.

Yeni hikayelere göz atmamıza izin veren yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube player

Dizinin üçüncü sezonu ile birlikte üç sezonun da konsept çizimlerini ve fikirlerini içeren bir kitabın çıkacağını söylemiştik. O kitabın detaylarından bahsettiğimiz haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Love Death + Robots 3. Sezon Bölümleri

Fragman ile birlikte üçüncü sezondaki bölümlerin detayları da açığa çıktı. Fakat 3. sezonun çıkmasına daha 10 gün var. Beklerken neyle vakit geçireceğiz diye mi düşünüyorsunuz? Öyleyse buradan Mayıs ayında çıkan diğer başlıklara da göz atabilirsiniz. Zira bu ay çıkmasını dört gözle beklediğimiz çok fazla yapım var.

Three Robots: Exit Strategies

Bu bölümle dizi ilk kez ikinci bir bölümle devam eden bir hikayeye kavuşacak. Bölümün yönetmenliğini Patrick Osborne yaparken senaryosunu da bilimkurgu romanlarının üstatlarından John Scalzi hazırlıyor. Üç droidimiz post-apokaliptik dünyada insanlığın nasıl hayatta kalamadığını araştırdıkları turistik gezilerine devam ediyor.

Bad Travelling

Köpekbalıklarını avlamaya çıkan bir gemi devasa kabuklu deniz canlılarının saldırısına uğruyor. Bölümün yönetmenliğini efsane yönetmen David Fincher yapıyor. Senaryoyu da Neal Asher’ın kısa öyküsünden Andrew Kelvin Walker uyarlıyor.

The Very Pulse of The Machine

Ay’ın yüzeyindeki bir keşif gezisi felaketle son buluyor. Ana karakterimiz, yardımcı pilotunu güvenli bir yere sürüklemeye çalışan yaralı bir astronot. Yaralarını hafifletmek için aldığı ilaçlar da aklını bulandırıyor. Emily Dean’in yönettiği bölüm Michael Swanwick’in kısa hikayesinden Philip Gelatt’ın uyarladığı bir hikaye anlatacak. Bölüm çizgi roman efsanesi Moebius‘un eserlerine gönderme yapacak.

Night of the Mini Dead

Dünyanın sonunu doğuran şey (gerçek anlamda) mezarlıkta verilen bir seks partisiydi. Los Angeles’tan Vatikan’a kadar dünyanın her yerini istila etmiş zombilerin hikayesi böyle başladı. Bölümün yönetmenliğini Robert Bisi ve Andy Lyon paylaşıyorlar. Senaryoyu da Jeff Fowler ile Tim Miller‘ın kısa öyküsünden uyarlıyorlar.

Kill Team Kill

Genç, salak ve kanı kaynayan Amerikan askerleri. Adrenalin ile kanları güçlendirilmiş askerler CIA’in başka bir deneyinin korkunç sonuçlarıyla savaşmak zorunda.

Swarm

Korku, cinsellik ve felsefe konularını işleyen bu bölümde görünüşte akılsız bir böcek ırkını inceleyen iki bilim adamının hikayesini izleyeceğiz. Bruce Sterling‘in hikayelerinden birini ilk kez ekrana uyarlama şerefi Tim Miller’a ait olacak.

Mason’s Rats

Haşere sorunun olduğunu onlar sana geri saldırdığında anlarsın. İskoçya’da huysuz bir çitfçinin kemirgenlere karşı verdiği bir savaşı izleyeceğiz. Carlos Stevens’in yönettiği bölümün senaryosunu Neal Asher’ın hikayesinden Joe Abercrombie yazmış.

In Vaulted Halls Entombed

Afganistan’ın dağlık bölgelerinin derinliklerinde görev yapan bir grup askerin tehlikeli bir görevi vardır. Teröristlerin rehin aldığı birini kurtarmak zorundadırlar. Ancak bu dağı mesken tutmuş tek kötülük bu terörist grup değildir. Askerlerin, dağların antik ve dehşetengiz tanrısı ile de yüzleşmeleri gerekecek. Jerome Chen’in yönettiği bölüm Alan Baxter‘ın hikayesinden uyarlanmış.

Jibaro

Şarkılarıyla erkekleri büyüleyip Siren’ların geleneksel öyküsü yeniden anlatılacak. Zira onların büyüsü Jibaro isminde sağır bir şövalyede işe yaramayacak. Alberto Mielgo kendi yazdığı hikayenin yönetmenliğini de yapacak.


Peki siz bu bölümlerden en çok hangisi için heyecanlısınız?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Bilimkurgu Efsanesi Star Trek Yeniden Dizi Olarak Karşımıza Çıkıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.