Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Legend of Korra’nın 4. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Legend of Korra’nın 4. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

legend-of-korra-sezon4-banner

Nickelodeon kanalının başarılı çizgi serisi Legend of Korra’nın merakla beklenen 4. sezonuna ilişkin ilk fragman ortaya çıktı. Ünlü çocuk kanalının, YouTube hesabından paylaşılan 4. sezon tanıtım fragmanı, yeni sezona dair birçok bilgiyi de izleyicilerle paylaşıyor.

Son sezonda Zaheer gibi kaliteli bir karakteri harcamış olsalar da, Legend of Korra’nın 4. sezonunu merakla bekliyordum. Avatar serisinin (Aman! James Cameron duymasın) yeri, benim için başka olmuştur. Avatar Aang ile başlayan macera, Korra’nın ergenlik (öhüm) sorunlarıyla devam ediyor.legend-of-korra-sezon4-gorsel-001

Her sezonda gerilimi bir tık daha üst seviyeye çeken dizi, benim açımdan sezon finalleriyle hayal kırıklığına sebebiyet vermişti. Giriş, gelişme bölümlerini inanılmaz bir heyecan ile sunan Legend of Korra, sonuç bölümün biraz saçmalıyor desek yeridir. Avatar Aang ile karşılaştırmamak gerekiyor. Ama her sezonu da buruk bitirmek istemiyorum. Belki de bu düşüncem 4. sezon ile birlikte değişecektir.

Hatırlarsanız 3. sezon, Zaheer’in Black Lotus ekibinin zirve yaptığı; Ama Avatar takımı tarafından yarım yamalak da olsa tokatlandığı bir final yapmıştı. Bu sırada Korra’nın güçten düştüğünü gördük. Önceki sezonda da, geçmiş Avatar ruhlarıyla olan bağlantısını koparmış olan Korra’nın işi biraz zor. Çünkü artık ruhlar dünyasının kapısını açmış ve Steampunk ögeleriyle bezeli insan dünyasına, ruhları çağırmıştır. Bu yüzden son sezonun ismi Balance, yani Denge olarak konulmuş.

İlginizi Çekebilir  Bilimkurgu Türündeki HİLE Dizisi Çok Yakında İzleyiciyle Buluşacak

Neyse! Fazla söze gerek yok. Yeni sezonun tanıtım fragmanında bol bol element bükme hareketleri göreceksiniz. Cumhuriyet Şehri’ne geri döneceğiz gibi gözüküyor. Metal Bükücülerin başında yeni bir lider var ve yeni düşmanımız bu kadın olacak gibi gözüküyor. Ayrıca o kadın biraz önce cıva mı büktü? Hmm… Neyse kararı size bırakalım. Lakin bu fragman oldukça sürpriz bir bilgiyi de içeriyor.

Bu arada unutmadan! Yeni sezon 3 Ekim tarihinde başlıyor.

http://youtu.be/NCEFMY4TWGw