Dizi Haberleri

Jupiter’s Legacy’nin Netflix Macerası Bitti, Sıra Millarworld Süper Kötülerinde – Supercrooks

Netflix, Mark Millar‘ın Jupiter’s Legacy dizisini bir antoloji serisini kapsayan evrene dönüştürüyor. Yayın platformu, Jupiter’s Legacy dizisini devam ettirmeyecek ancak bu destanın bir sonraki bölümü olarak Millarworld süper kötülerinin hikayesini konu alan Supercrooks‘un canlı aksiyon uyarlamasını geliştirecek.

Mark Millar‘ın Jupiter’s Legacy dizisinin ikinci sezonu çekilmeyecek. Netflix ve Millar‘a yakın kaynaklar, Mark Millar‘ın Jupiter’s Legacy konusunda, “Daha sonra döneceğimizden eminiz” dediğini belirtirken, iki taraf şu an için yine aynı evrende farklı bir projeye yöneliyor; Supercrooks.

Netflix, Millar tarafından yazılan ve Leinil Francis Yu‘nun çizdiği sekiz süper kötü hakkındaki süper güçlü soygun çizgi romanı Supercrooks‘un anime serisini bu yıl ekrana getirecekti. Yayıncı, Supercrooks‘un canlı aksiyon dizisini de planlarına ekledi.

Millar‘ın çizgi romanlarında Supercrooks ve Jupiter’s Legacy arasında geçiş yapan karakterler olsa da, Netflix‘in canlı aksiyon uyarlamasında Jupiter’s Legacy‘nin 1. sezonundaki karakterlerin gözüküp gözükmeyeceği meçhul. Supercrooks‘un prodüksiyon planlamasıyla ilgili de henüz bir bilgimiz yok ancak Netflix‘in cebinde daha Millarworld‘den The Magic Order, American Jesus, Empress, Huck, Sharkey the Bounty Hunter ve Prodigy projeleri olduğunu da hatırlatalım.

Jupiter’s Legacy Dizisinin Utopian’ı Josh Duhamel ile Özel Röportaj

Diğer yandan Mark Millar, sonlandırılan Jupiter’s Legacy dizisi ve planlanan Supercrooks serisi için şunları söylüyor:

Jupiter’s Legacy ile ekibimizin elde ettiği başarıdan ve herkesin başlangıç ​​sezonunda yaptığı harika işten gerçekten gurur duyuyorum. Bu dünyada bir sonraki planımız hakkında bana çok soru soruldu. Cevabım süper kötülerin neler yaptığını görmek. Scorsese’den Tarantino’ya kadar suç hikayelerini her zaman sevmişimdir ve süper kötüler her zaman herhangi bir süper kahraman hikayesinin en eğlenceli kısmıdır. Sizi hapse atmak isteyen iyi adamlarla dolu bir dünyada kötü adam olmanın nasıl bir şey olduğunu keşfederken, yalnızca savaştıkları kötü adamlara odaklanan bir şey yapmak inanılmaz yenilikçi hissettiriyor.”

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Justice League Filmi ve Süper Karakterleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.