Dizi Haberleri

Joseph Mawle, Yüzüklerin Efendisi Dizisine Katıldı

Game of Thrones dizisinde Benjen Stark rolüyle izlediğimiz aktör Joseph Mawle, Amazon’da yayınlanacak Yüzüklerin Efendisi dizisinde önemli rollerden birisini oynayacak.

Daha önce diziye katılan Will Poulter, Maxim Baldry ve Markella Kavenagh‘tan sonra diziye katılan yeni kişi Joseph Mawle oldu. Mawle’nin, dizide kötü karakterlerden birini canlandıracağı söylenenler arasında. Fantastik kurgu tutkunları, Joseph Mawle’yi en yakın zamanda Stark Ailesi’nin ferdi Benjen Stark rolüyle hatırlayacaklardır.

Karakter İsimleri Belli Oldu İddiası

Henüz resmi olarak açıklanmasa da oyuncuların canlandıracağı karakterlerin ismi de belli olmuş. Daha önce Markella Kavenagh’ın Tyra isimli bir karakteri canlandıracağı biliniyordu. İddiaya göre başrolde izleyeceğimiz Will Poulter, Beldor isimli bir karakteri canlandıracak ve Joseph Mawle de Oren isimli bir karaktere hayat verecek.

Orta Dünya’da Çağlar ve Tarihi Olaylar

Yüzüklerin Efendisi dizisi, Orta Dünya’nın İkinci Çağı’nda, Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi kitaplarının binlerce yıl öncesinde geçecek. Kitaplardan bağımsız olarak Orta Dünya topraklarında yepyeni bir hikayeye tanık olacağız.

JD Payne ve Patrick McKay‘in yazar takımı tarafından geliştirilen Yüzüklerin Efendisi dizisinde; Game of Thrones’tan Bryan Cogman danışman yapımcı olarak yer alırken, J.A. Bayona da birçok bölümün yönetmenliğini üstleniyor.

İlginizi Çekebilir  Sayılarla Game of Thrones

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu