Dizi Haberleri

John Constantine Yarım Kalan Macerasına Bu Filmde Devam Edecek

NBC kanalında bir sezon yayınlandıktan sonra dizisi kaldırılan DC‘nin sıradışı karakteri John Constantine, hayranlarının hasretini hissetmiş olacak ki bu kez bir animasyon filmi ile seyirci karşısına çıkıyor: Constantine: City of Demons.

Justice League Dark dizisinde Matt Ryan‘ın canlandırdığı Constantine, Arrow dizisinde misafir karakter olarak boy gösterdikten sonra yine konuk olduğu Legends of Tomorrow‘un ekibine katılmış ve yeni sezonda daimi karakterler arasına gireceği açıklanmıştı. Son olarak animasyon dizisinde gördüğümüz John Constantine bu kez bir animasyon filmi ile ekranlara gelecek.

Bu yılın başlarında CW tarafından ilk beş bölümü yayınlanan Constantine animasyon dizisi, eski bir arkadaşının kızını gizemli bir komadan kurtarmak için giriştiği macerada kalmıştı. Dizi o tarihten beri yayınlanmazken, Constantine’in bu maceraya 90 dakikalık “Constantine: City of Demons” filminde devam edeceği ortaya çıktı.

Warner Bros.‘tan yapılan basın açıklamasında, John Constantine’in şehri istila etmek isteyen ve arkadaşının kızını ele geçiren iblislerle savaşması, üstüne de sağ çıkması gereken bu macera, 9 Ekim 2018’de hem ultra-HD hem de Blu-Ray formatında izleyicilerle buluşacak. Sabırsızlandık değil mi? Kesinlikle evvettt!!!

İlginizi Çekebilir  Constantine Başka Kanala Geçebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu