AYBABTUDizi Haberleri

Jacob Anderson, Interview With the Vampire Dizisinde Louis Karakterini Oynayacak

Game of Thrones’taki Gray Worm rolüyle tanınan Jacob Anderson, Anne Rice’ın romanından uyarlanan Interview With the Vampire dizisinde Louis karakterini canlandırmak için seçildi.

AMC’nin yeni dizi uyarlaması Interview With the Vampire‘ın (Vampirle Görüşme) başrolleri ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Lestat de Lioncourt’u Sam Reid’in oynayacağı açıklanmıştı, şimdi de diğer başrol Louis de Point du Lac’ı canlandıracak kişinin Jacob Anderson olduğu duyuruldu. Louis, Lestat tarafından vampir yapılan bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Interview With the Vampire eserinde her ne kadar Lestat baş kahraman olarak karşımıza çıksa da aslında bütün hikaye Louis’nin hikayesi diyebiliriz. Zaten gazeteci de bu vampir hikayesini Louis’den dinlemekte. Bu nedenle Jacob Anderson’ın rolü oldukça önde olacak. 1994 yapımı sinema uyarlamasında bu karakteri Brad Pitt canlandırmıştı.

İlgili Makaleler

AMC’de yayınlanacak dizinin dizi sorumlusu, Emmy adayı Rolin Jones. Kendisi aynı zamanda dizinin yazarlığını ve yayınlanacak 8 bölümün yönetici yapımcılığını da üstleniyor. Ayrıca filmin yapımcılığını Oscar ödüllü Mark Johnson, Anne Rice ve Christopher Rice üstlenecek.

Hikaye, asırlık vampir Louis de Pointe du Lac’ın, bir muhabire hayatını anlattığı günümüzde, Lestat de Lioncourt’un onu bir vampire dönüştürmesiyle başlıyor.

AMC, Anne Rice’ın kitap dizisi The Vampire Chronicles ve The Lives of the Mayfair Witches‘ın haklarını satın aldı. AMC’nin satın alma anlaşması, her kitap serisi arasında 18 kitap içeriyor.

Dizinin 2022’de AMC ve AMC+’da yayınlanması bekleniyor. Çekimlerin ise bu yıl içinde başlaması planlanıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.