AYBABTUDizi Haberleri

J.J. Abrams, The Shining’ten Esinlenen Overlook ve Justice League Dark Dizisi Yapacak

J.J. Abrams ve Bad Robot ekibinden Stephen King‘in “The Shining” ve DC hayranlarını heyecanlandıracak bir haberle karşınızdayız bu kez.

Ünlü film yapımcısı, yapım firması Bad Robot ile; “The Shining” evreninden “Overlook” adlı bir seri ile DC‘nin “Justice League Dark” efsanelerine yer vereceği bir dizi geliştirecek. Abrams‘ın orijinal dizisi “Duster”ın da dahil olacağı 3 seri yayın platformu HBO Max‘te izleyicilerle buluşacak.

Stephen King‘in korku klasiği “The Shining”den esinlenen “Overlook”, Hulu dizilerinden “Castle Rock”ta olduğu gibi, adını aldığı Amerika’nın en ünlü lanetli otelinden gün yüzüne çıkmayan korkunç öyküleri anlatacak. Dizinin senaryosu için “Castle Rock“ın yaratıcılarından ve yürütücü yapımcılarından Dustin Thomason ile yürütücü yapımcı Scott Brown‘la görüşüldüğü de gelen bilgiler arasında.

J.J. Abrams ve ekibinin geliştireceği DC serisinde ise John Constantine, Madame Xanadu, Deadman, Shade, Swamp Thing, the Changing Man, Zatanna, Andrew Bennett, Black Orchid, Doctor Mist, Frankenstein, Pandora ve Nightmare Nurse gibi karakterlerin bulunduğu Justice League Dark‘tan maceralar izleyeceğiz. Bakalım Abrams dizide karakterlerden hangilerini gölgelerden çıkarıp karşımıza dikecek?

The Walking Dead‘den LaToya Morgan ile birlikte yazdığı 70’lerde geçen “Duster” dizisinde ise Abrams, “korkunçluktan çılgınlığa, aptallığa ve tehlikeli derecede korkunçluğa giden bir suç örgütü için çalışan cesur kaçış sürücüsünün hayatını” anlatacak.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Dizisinden Yeni Kısa Videolar Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu