Dizi Haberleri

Interview With The Vampire İlk Fragmanı ve Posteri Yayınlandı

Anne Rice‘ın eserinden uyarlanan Interview With The Vampire‘dan ilk fragman ve poster yayınlandı.

Interview With The Vampire

Aralık 2021’de aramızdan ayrılan usta yazar Anne Rice‘ın kaleme aldığı efsanevi Vampir Günlükleri serisi yeniden uyarlanıyor. AMC, bu sonbaharda, Interview With The Vampire ile serisinin açılışını yapıyor. San Diego Comic-Con’daki panelde sahne alan yapımcılar ve oyuncular New Orleans’ın ölümsüz ailesinin bu modern yorumunu anlattılar.

Mark Johnson ve Rolin Jones ile birlikte oyuncular Sam Reid (Lestat), Jacob Anderson (Louis), Bailey Bass (Claudia) ve Eric Bogosian (Gazeteci) panele katıldı. Dizi için, “aşkın, kanın ve ölümsüzlüğün tehlikelerinin destansı bir hikayesi” ifadeleri kullanıldı. Panel sırasında ilk tam fragman yayınlandı.

YouTube player

Anne Rice’ın devrim niteliğindeki gotik romanından uyarlanan Anne Rice’ın Interview With The Vampire eseri, Louis de Pointe du Lac (Jacob Anderson), Lestat de Lioncourt (Sam Reid) ve Claudia‘nın (Bailey Bass) aşk, kan ve ölümsüzlüğün tehlikeleriyle ilgili destansı hikayesini anlatıyor.

Interview With The Vampire poster

1900’lerin New Orleans’ında siyah bir adam olarak hayatın sınırlamalarına kafa yoran Louis, küstah Lestat’ın nihai kaçış teklifine direnmeyi imkansız buluyor: vampir arkadaşı olarak ona katılmak. Ancak Louis’in sarhoş edici yeni güçleri şiddetli bir bedelle gelir ve Lestat’ın en yeni çaylak kuşu, çocuk vampir Claudia’nın hayatlarına girmesi, onları çok geçmeden on yıllarca sürecek bir intikam ve kefaret yoluna sokar.

AMC, ayrıca Anne Rice’ın Lives of the Mayfair Witches kitaplarının da haklarını satın aldı. Plan, aynı evrende geçen birkaç diziyi yayınlamak. AMC onları “Anne Rice’ın Ölümsüz Dünyası” olarak etiketledi.

Kaynak: Nerdist

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.