Dizi Haberleri

HBO, Game of Thrones Öncesini Anlatan Diziye Hazırlanıyor

Game of Thrones’un sekizinci sezondan sonra biteceği kesin görünüyor. HBO tarafında dizinin spin-off serileri ile ilgili söylentiler dolanıyor. Tabii ki ortada bu kadar başarılı bir yapım varsa kolay kolay vazgeçilmez. Ancak bu fikir amacında gerçekleşmiş bir hamle henüz yok. En azından bir dizi daha görme ihtimaliz artmış durumda ve bu bile heyecanlanmamız için yeterli.

HBO’nun program başkanı Casey Bloys, Enertainment Weekly ile konuşmasında, A Song of Ice and Fire yazarı George R.R. Martin ile konuştuklarını söyledi ve henüz kesin bir zaman dilimi hakkında karar vermediklerini söyledi.

george-r-r-martin
George R.R. Martin

Henüz bir kesinlik olmasa da Martin’in Dunk and Egg hikayelerinden mini serileri ne kadar çok sevdiğini biliyoruz. Westeros’u ilk yaratırken dizideki olayların dışında ve geçmişi konu alan bir çok hikaye halihazırda vardır. HBO ile yazarın biz hayranlara hangi hikayeleri göstereceklerini belirlemesi gerekiyor sadece.

game-of-thrones-baratheon-targaryen

Diziden sonra Westeros’u ziyaret etmeye devam edeceğiz diye sevinirken ufak da olsa bir endişe kaplıyor içimizi. Gelecek seriler aynı yetenekli ellere teslim edilecek mi? Aynı heyecanı yaşayamazsak, ilgimizi kaybedersek ve orijinal dizi gibi olmadı gitti sözünü söylersek ne olacak? Bunları zamanla göreceğiz. Şimdilik heyecanla yeni sezonu beklemeye koyulalım.

İlginizi Çekebilir  Brave New World Dizisi İptal Edildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu