Dizi Haberleri

Giancarlo Esposito, The Mandalorian Üçüncü Sezonu Hakkında Konuştu

Moff Gideon karakterini canlandıran Giancarlo Esposito üçüncü sezon için çekimlerin henüz başlamadığını söyledi. Ancak çekimler başlama tarihinin “çok yakın” olduğunu vurguladı.

Temmuz ayında The Mandalorian dizisinin üçüncü sezonu için çekimlerin başladığı yönünde söylentiler çıkmıştı. Esposito, bunların doğru olmadığını açıkladı. Ünlü aktör “Boba Fett‘in çekimleri henüz bitti. The Mandalorian ise çok yakında başlayacak” dedi.

Üçüncü Sezon Çekimleri Çok Yakında Başlayacak

Giancarlo Esposito, katıldığı GalaxyCon Raleigh etkinliğinde The Mandalorian hakkında konuştu. Moff Gideon karakterinin üçüncü sezonda da yer alacağını açıkladı. Hatta üçüncü sezonda, ikinci sezondakinden daha fazla yer alacağını söyledi. Bunu daha önce Entertainment Weekly’ye verdiği röportajında da söylemişti.

Esposito, elinde sıkıca tuttuğu peluş Grogu’yu göstererek “Evet, bebeği öldürdüğümü göreceksiniz!” dedi. Yapmış olduğu şaka kendisinin de attığı kahkahalara karıştı. Fakat, bu şaka Grogu (nam-ı diğer baby Yoda) hayranlarını bir an için korkuttu. Ünlü aktör, şaka yaptığını söyleyerek onları hemen rahatlattı. “Hayır öyle bir şey olmayacak. Fakat beni buna inanıyor olmam gerekiyor”

Din Djarin‘i (nam-ı diğer Mando) canlandıran Pedro Pascal şu anda The Last of Us çekimlerinde. HBO tarafından yayınlanacak olan video oyunu Last of Us’ın çekimleri Kanada’da devam ediyor. Çekimlerin Haziran 2022’ye kadar sürmesi bekleniyor. Bu da The Mandalorian dizisinin hayranlarını olası bir gecikme için endişelendiriyor.

Giancarlo Esposito “Pedro’nun ne yaptığını bilmiyorum. Fakat zaten çekimler için onu beklememiz gerekmiyor” dedi. Karakterin sürekli kaskını taktığını hatırlattı. Bu sebeple, seyircilerin onun yokluğunu fark etmeyeceklerini söyledi. Yaptığı bu ikinci espri sanıyorum ki kimseyi korkutmadı.

Collider‘ın haberi The Mandalorian‘ın üçüncü sezon çekimlerinin ancak Star Wars: Obi-Wan Kenobi çekimleri bitince başlayacağını söylüyordu. Çekimlerin başlaması için 2021 sonu ya da 2022 başlarını işaret etmişti.

Üçüncü sezon 2022’nin ikinci yarısında Disney+ üzerinden yayınlanacak. Üçüncü sezonda yine önceki sezonlarda övgü toplayan Jon Favreau ve Dave Filoni yönetmenlik ve yapımcılık yapacak.

Grogu ve Luke Skywalker‘ın bir ışın kılıcının parçaları ile birlikte gösterildiği posterden ve bunun bizde yarattığı heyecandan geçen hafta bahsetmiştik.

Ben Grogu’yu tekrar görebilmek için sabırsızlanıyorum. Giancarlo Esposito’nun röportajında gayet sempatik cevaplar vermiş olduğunu düşünüyorum. Fakat Grogu’yu öldüreceğini söyleyen şakasını asla affetmeyeceğim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.