Dizi Haberleri

George R.R. Martin, Game Of Thrones Öncül Dizisinin Adını Açıkladı

HBO tarafından yaptırılan Game of Thrones öncül dizisinin adı belli oldu. “Game of Thrones: The Long Night” adını alan dizide Oscar adayı aktris Naomi Watts‘ın oynayacağı belirtilirken, erkek başrol oyuncusunun Josh Whitehouse olacağı iddia edildi.

Game of Thrones serisinin öncül spin-off dizisi olarak 5 alternatif senaryo arasından seçilen yapımın ayrıntıları netleşmeye başladı. Pilot bölümü Jane Goldman ve serinin yaratıcısı George R.R. Martin tarafından yazılan dizinin adının “The Long Night” olacağı bizzat Martin’in bloğunda doğrulandı. 2019’da yayınlanacak olan Game of Thrones final sezonunun ardından, 2020’de ekrana gelmesi planlanan The Long Nights dizisi, Taht Oyunları’ndan 8000 yıl öncesinde geçecek. Martin yazısında ayrıca Jane Goldman’ın kadro seçimi üzerinde çalıştığını da ifade etti, Naomi Watts’a da “Westeros’a hoşgeldin” dedi.

Gelelim Game of Thrones hayranlarının ilgiyle takip ettikleri öncül dizinin başrollerine… HBO dizinin kadın başrol karakteri için Naomi Watts ile anlaşırken, Deadline, İngiliz aktör Josh Whitehouse‘un The Long Night’taki erkek başrol oyuncusu olacağını yazdı.

Sessizliğini dizi için bozan George R.R. Martin mesajında “Ateş ve Kan” adlı kitabının 20 Kasım’da yayınlancağını da hatırlattı.

İlginizi Çekebilir  Michael B. Jordan'lı Fahrenheit 451'den Bol Alevli Tanıtım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu