Dizi Haberleri

Futurama Bu Ay Adult Swim’e Dönüş Yapıyor

Futurama, Adult Swim‘in bu ayın yayın akışına eklendi. İlk iki bölümle karşımıza gelecek Futurama 27 Aralık’ta televizyonda olacak.

Twitter‘da “swimpedia” isimli kullanıcı tarafından paylaşılan bir yayın akışı paylaşıldı. Görsele göre, Futurama 27 Aralık Pazartesi gününden itibaren Adult Swim‘de yayınlanmaya başlayacak.

Listeye göre, Futurama’nın 1999’daki ilk bölümü “Space Pilot 3000” 27 Aralık saat 21.00’de Adult Swim‘de karşımıza gelecek. İlk bölümün ardından, saat 21.30’da ” The Series Has Landed” isimli ikinci bölümü ile karşımıza gelecek. Sonrasında, Futurama’nın ilk iki bölümünün tekrarı gece tekrar yayında olacak.

Matt Groening (The Simpsons ) tarafından yaratılan Futurama, ilk olarak 28 Mart 1999’dan 10 Ağustos 2003’e kadar dört sezon boyunca Fox‘ta yayınlandı. Futurama düşük reytingler nedeniyle Fox tarafından yayından kalkmıştı. Ardından, hayranların en sevdiği dizi olarak yeniden karşımıza geldi. Çok kez kanal değiştirse de izleyicilerin sevgisini kaybetmedi.

Fox‘tan Comedy Central‘e geçen yapım, 2013 yılına kadar yayın hayatını aynı kanalda sürdürdü. Futurama, daha önce bir çok kez yayın hayatına başlayacağı haberi ile karşımıza geldi. Bu kez ilk bölümlerinden itibaren Adult Swim’ de karşımıza gelecek.

Şu anda, Cartoon Network’ün Adult Swim bloğu, Futurama’nın yayın haklarını Comedy Central ve FXX ile paylaşacak gibi gözüküyor. Gösterinin Cartoon Network‘e geri döndüğüne dair haberler, Adult Swim‘in Family Guy‘ın yayın haklarını kaybetmesinden çok kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem olmuştu.

Kimler Futurama‘nın eski bölümleriyle de olsa geri dönüşü için heyecanlı?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Sin City Dizi Oluyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.