Oyun Haberleri

The Simpsons: Hit & Run Yeniden Çıkabilir!

2003 yapımı The Simpson: Hit & Run, sadece eğlenceli bir oynanabilirlik sunmamış, o dönemde yüksek puanlarla ödüllendirilmiş kült bir oyundu.

Böylesine sevilen bir oyunun yeniden yapılacağı yönünde kuvvetli söylentiler var. Söylenti kısmıysa, zamanında oyunun yapımcısı olan Vlad Ceraldi’den geldi.

LAD Bible’a konuşan Ceraldi, Hit & Run’ın oyuncular arasındaki öneminin farkında olduğunu belirtti. Oyunun yayın hakları Activision firmasının elinde ancak bu oyunun yeniden yapılmasına bir engel değil.

Ceraldi’ye göre oyun yeniden yapılabilir ya da elden geçirilip yeniden sürülebilir (Remake/Remaster). Ancak bunun için gerekli kaynaklara sahip olunması gerektiğini söylüyor.

Bu açıklama biraz suyun ısısını kontrol etmeye yönelik olabilir. 2003 yılında çıktığında çok beğenilen The Simpsons: Hit & Run, oyun pazarında da önemli bir işi başarmıştı. Çizgi filmden uyarlanıp da bu kadar beğenilen bir oyun olmamıştı. Süreç içerisinde onun kadar yer etmiş sadece tek bir oyun aklıma geliyor. O da South Park: Stick of Truth oyunu.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.