Dizi Haberleri

Doctor Who: Time of The Doctor’a Son 2 Hafta

doctor-who-time-of-the-doctor-banner

Şunun şurasında 2 hafta sonra kısa süren Doctor Who özlemimiz bitiyor. 11. Doktor’un nasıl rejenerasyon geçireceğini, aslında 12 kere rejenere olduğu için 11 olarak son hakkını kullandığını, bir sonrakine ne sıfatla geçeceğini bilmediğimiz ama garanti absürd biçimde olayların uzun zamandır buna hazırlandığını çözdüğümüz bir yılbaşı bölümü olacak.

Adı 50. Yıl özel bölümleri Night of the Doctor ve Day of  the Doctor’dan sonra Time of the Doctor olan bölümün yeni fragmanı verildi.

doctor-who-time-of-the-doctorYarım dakikalık videoda gördüklerimiz içimizi kıpır kıpır yapıyor: Atarlı Clara, Doktor’un geçmişinden gelen havalı bir abla, The Silence, Cybermen, Weeping Angels ve elbetteki serseri Dalekler. Doktor giderken hep beraber saldıracaklar belli. Zaten bizim oğlan Trenzalore’a dayanamayıp gitmiş, kapana da kıstırmışlar. Yine de kimin esas kapana kısıldığını anlamak için Dalek’in haykırışına kulak vermek lazım: “Doctor is regenerating!*”

Ha bu arada, hazır Doktor’un lafı açılmışken ve Hobbit de haftanın konusuyken yepyeni bir geyik çıktı Peter Jackson’dan. Paşa hazretleri bir bölüm yönetmek istiyormuş, karşılığında da altın renkli bir Dalek’i gözüne kestirmiş. Moffat da her zamanki genişliğiyle “bakarız” demiş. Hayır çeksin de, adamın bir bölümü oluyor üç bölüm! Çeksin, ama hobi olarak çeksin.

Doctor Who Yılbaşı özel bölümü Time of the Doctor 25 Aralık’ta BBC1’de yayınlanacak. O zamana kadar esen kalın, zamana bırakın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.