Dizi Haberleri

Constantine’i Televizyonda Yeniden Göreceğimiz An Belli Oldu

constantine-arrow

Ve beklenen güne sadece 2 hafta kaldı! Constantine dizisinin iptaliyle biz hayranları yasa boğulmuş, ancak kısa süre sonra yapılan açıklamayla Constantine karakterinin Arrow dizisinde karşımıza çıkacağı duyurulduğunda pek bir sevinmiştik. Ve karizmatik iblis avcımız Constantine, 4 Kasım 2015 tarihinde Arrow 4. sezon 5. bölümle birlikte biz izleyicilerle buluşuyor!

Arrow’un baş yapımcısı Marc Guggenheim: “Matt Ryan’ı gelmekte olan Arrow bölümünde tekrar aynı rolde görmek için sabırsızlanıyoruz. Matt muazzam derecede yetenekli bir aktör ve çok sevilen bu karakteri canlandırmasını daima takdir etmişizdir. Constantine dizisinin ‘aşırı’ destekçi takipçileri için bu yaptığımız az bile kalır doğrusu.”

Matt Ryan’ın Arrow 4.sezonda gözükeceği kararlaştırılmadan çok önce, Arrow karakterini canlandıran Stephen Amell’in de pek çok sefer DC Entertainment ile görüşüp Oliver Queen/Green Arrow karakterini “Constantine” dizisinde oynamak istediğini belirtmiş ancak olumlu yanıt alamamış. Zaten kısa süre sonra da dizi iptal edilmişti.

constantine-arrow-resim

Ama şimdi ise yapılan son açıklamayla Constantine karakteri Arrow 4. sezon 5. bölüm “Haunted” da karşımıza çıkacak. Lazarus Çukuru’nda yaşanan olaylardan sonra Oliver’ın Sara Lance’i tekrar eski haline döndürmesine yardım edecek.

Bölümle ilgili resmi tanıtım şu şekilde: “İşler Sara için daha kötü bir hal aldığında, Oliver mistik konularla ilgilenen eski bir dosttan yardım ister; John Constantine.”

Tekrar hatırlatalım, bölüm 4 Kasım 2015 Çarşamba günü The CW kanalında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones'un Yeni Bölümleri Daha Uzun Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu