Dizi Haberleri

Cassian Andor Dizisi Kadrosuna Yeni İsimler Katıldı

Disney+’ta yayınlanacak yeni Star Wars dizisi, Cassian Andor’un kadrosuna serinin tanıdık iki yüzünün dahil olacağı ortaya çıktı.

Şu aralar The Mandalorian’ın ikinci sezonu üzerine kafa yormaya devam ederken, Disney bir yandan da diğer Star Wars uyarlamaları için çalışmaya devam ediyor. Aralarında en merak edilenlerden biri de Cassian Andor olsa gerek.

Rogue One filmiyle karşımıza çıkan Cassian Andor’un, filmden önceki maceralarını anlatacak film, yine filmin yönetmeni ve yazarı Tony Gilroy gözetiminde hazırlanacak. Orijinal kadroya sadık kalınacak dizide baş rolleri Diego Luna ve Alan Tudyk paylaşacak. Yani Cassian ve K-2SO rolleriyle yine karşımıza çıkacaklar.

Ayrıca Mon Mothma rolünde Genevieve O’Reilly’nin de dizinin kadrosuna katıldığı belirtildi. Henüz rolleri belli olmasa da Denise Gough, Kyle Soller ve Stellan Skarsgard da Cassian Andor dizisinin kadrosunda ön plana çıkan isimler.

Allistair Petrie ve Jimmy Smits

Bu kadroya iki oyuncunun da ismi eklenebilir. İlki Bail Organa rolüyle karşımıza çıkan Jimmy Smits. Kendisi Rogue One filminde ufak da olsa gözükmüştü. Ayrıca Jyn Erso’yu hapisten çıkarıp ona Death Star planlarını çalmasını emreden General Draven rolüyle Alistair Petrie’nin de ismi kadroya dahil olacakmış.

Bespin Bulletin’de genişçe yer bulan haberin doğruluk payı oldukça yüksek. Eğer Rogue One öncesi anlatılacaksa, filmde gözüken birçok karakterin de karşımıza çıkma ihtimali yüksek.

İlginizi Çekebilir  Bilimkurgu Klasiği Roadside Picnic'in Dizi Uyarlamasının Başrolü Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu