Dizi Haberleri

The Mandalorian’a Transfer Olan Boba Fett, Kalıcı Karakter Olabilir

Henüz dumanı tüten bir duyuru olan Boba Fett’in Mandalorian ile geri dönüşünün üzerine bir haber daha ortaya çıktı. Boba Fett, üçüncü sezonda da aramızda olabilir.

Birkaç gün öncesinde orijinal Star Wars üçlemesinde yer alan Boba Fett’in The Mandalorian dizisine geçiş yaptığı ortaya çıkmıştı. Genişletilmiş evren iptal edilene kadar çizgi romanından, oyununa kadar birçok yerde karşımıza çıkan Boba Fett, Disney’in fişi çekmesinin ardından ölü kabul edilmişti.

Boba Fett Geri Dönüyor!
Jeremy Bulloch tarafından Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi’da canlandırılan Boba Fett

İkinci sezonun çekim telaşı devam ederken çıkan bir habere göre Temuera Morrison tarafından canlandırılacak Boba Fett’in, dizinin üçüncü sezonunda da karşımıza çıkabileceği söyleniyor. Henüz ortada bir kesinlik durumu yok ancak galaksinin en korkulan kelle avcısı, The Mandalorian’ın kalıcı karakterlerinden biri olabilir.

İlgili Makaleler

Boba Fett’i tanıdığımızda kötücül emellere sahip ancak prensipli bir kelle avcısı olduğunu biliyorduk. Ancak bizim ekiple beraber mi yolculuğa çıkacak yoksa onlara karşı mı olacak henüz bilemiyoruz. Disney’in ne gibi planları var bilmiyoruz ancak Filoni ve Favreau ikilisinin aklındakiler daha önemli.

İlginizi Çekebilir  The Witcher'ın İkinci Sezonu Resmen Doğrulandı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu