Dizi HaberleriVideo Galeri

Black Mirror Hayranlarına Müjde: Sezon 6, Haziran’da Geliyor

Popüler bilimkurgu dizisi Black Mirror, teknolojinin insan hayatına olan etkisini sorgulayan özgün senaryolarıyla tüm dünyada geniş bir hayran kitlesi edinmişti. Heyecanla beklenen yeni sezonun Haziran ayında yayınlanacağının müjdesi ise tüm hayranları sevindirdi.

Daha önce 5 sezon yayınlanan dizinin IMDB üzerindeki ratingi hala 8.8 olarak görünüyor ve toplamda 568 bin oylama yapılmış.

Black Mirror Konusu

Black Mirror“, İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Brooker tarafından yaratılan bir antoloji bilimkurgu dizisidir. Her bölümünde farklı bir hikaye anlatıldığı için dizide farklı karakterler yer alır. Dizinin adı, teknolojinin insan hayatına yansımasıyla ortaya çıkan karanlık yansımaları temsil ediyor.

İlk olarak 2011 yılında yayınlanan dizi, zamanla izleyici kitlesini de büyüttü. Dizinin konuları ve ele aldığı fikirler oldukça beğenildi. Özellikle dizinin karanlık, distopik ve eleştirel yaklaşımı, özgün senaryoları ve üst düzey oyunculuk performansları takdir topladı.

Dizinin bölümleri, teknolojinin insanların yaşamlarını nasıl etkilediği, insanların teknolojiye olan bağımlılığı, insan doğasının karanlık yönleri, medya manipülasyonu, toplumsal konular ve insanın kendini nasıl algıladığı gibi konuları ele alıyor. Her bölüm farklı bir senaryo içerdiği için bölümlerde birbirinden bağımsız konular işleniyor.

Sezon 6 için yayınlanan resmi fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.