Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Bilimkurgu Klasiği Lost In Space, Netflix’te Yeniden Yapıma Kavuşuyor

Bilimkurgu Klasiği Lost In Space, Netflix’te Yeniden Yapıma Kavuşuyor

lost-in-space-banner

1965 yılının klasik bilimkurgu serisi Lost In Space kendine yeni bir yuva buldu.

Deadline’nın haberine göre Legendary TV’nin geliştirdiği yeniden yapım Netflix’te yayınlanacak. Son zamanlarda Netflix’teki dizilerin kalitesine bakacak olursak gayet iyi bir tercih olmuş.

Lost In Space dizisinin yeniden yapımı şu sözlerle tanımlanıyor; “Yabancı evrende kaybolan ve karşılaştıkları türlü zorlukları beraber göğüsleyen, genç ve kaşif ailenin epik ve ayakları yere basan macerası.”

Serinin yapımcı ve yönetmen koltuğunda Neil Marshall’ın olması bekleniyor. Senaryosunu ise Dracula Untold’un senaryosunu yazan ikili, Matt Sazama ve Burk Sharpless yazıyor.

lost-in-space-tv-robinsons-ftr

1965 yılında yayınlanan seri, 30 yıl gelecekte, Amerika’nın derin uzayı kolonileştirmek için Robinson ailesini göreve yollamasını anlatıyordu. Tabii işler istenildiği gibi gitmez, gemi sabote edilir ve uzayda kaybolurlar böylece maceraları başlar.

Daha önceden eski dizilerin yeniden yapımlarını görmüştük. Hatta bu serinin 1998 yılında film adaptasyonu da yapılmıştı. Oyuncular da belli olduktan sonra beklentimiz daha da şekillecektir.

İlginizi Çekebilir  Stranger Things'in 2. Sezonundan İlk Görüntü Yayınlandı