Dizi Haberleri

Beklenen Karakter, Game of Thrones’un 6. Sezonunda Çıkabilir

game-of-thrones-banner

Game of Thrones dizisi hakkında söylentiler bitmek bilmiyor. 6. sezonda önce Jon Snow’un annesini göreceğimiz haberi, şimdi de son birkaç sezondur beklenen ancak bir türlü görünmeyen bir karakter hakkında söylentiler gelmeye devam ediyor. [SPOILER İÇERİR]

Spoiler uyarısını yaptık, bundan sonra okumaya devam edecekseniz tamamen kendi seçiminizdir.

Evet, haberimiz Lady Stoneheart karakteri ile ilgili. Biz, Lady Stoneheart’ı önce 4. sezonda görmeyi bekledik. Sonrasında 5. sezonda olacağı ile ilgili söylentiler geldi kulağımıza, hatta 5. sezonun son bölümünde yer alacağına dair değişik iddialar da ortaya atıldı. Bu sefer umutlarımız 6. sezona kaydı.

lady-stoneheart

Bazı iddialara göre Lady Stoneheart karakteri, 6. sezonun çekimleri sürerken çevreden izleyenler tarafından sette görülmüş. Hatta bunu Twitter’dan duyuranlar da oldu.

Lady Stoneheart’ın şimdiye kadar çıkmasını bekledik ancak dizinin kitaptan biraz daha farklı ilerlemesi sonrasında “Acaba Lady Stoneheart hiç olmayacak mı?” soruları da kafalarda oluştu. Onun yapacaklarını başka bir karaktere mi yaptıracaklar diye düşündük.

Olayın ne olduğunu bilmeyenler için kısaca özetleyelim. Lord Frey’in kalesinde yaşanan Kızıl Düğün (Red Wedding) sırasında öldürülen Catelyn Stark’ın cesedi bir nehir kenarına atılır. Burada Stark’ın cesedini bulan adamlar cesedi hemen Beric Dondarrion’a götürür (hani şu iyileştirme gücü olan adam. Dizide Tazı ile dövüştükten sonra omzundan aldığı kılıç yarasını anında iyileştiren abi) ve Beric de Catelyn’i iyileştirir.

Şimdilik söylentiler bu şekilde. Haberlerin doğruluğu için Nisan ayında dizinin yayınlanmasını bekleyeceğiz. Umarız görürüz de ortalık biraz daha karışır!

İlginizi Çekebilir  Star Wars'un İlk Live-Action Dizisi The Mandalorian'dan Yeni Görüntüler Yayınlandı

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. hic sevmiyordum da bu kadini ama bir kac kafa kesicekse dönsün. sürekli sizlanmalarindan bikmistim kadinin joffrey bir bu iki . snowdan ses seda yok ama snow dönmezse bu teyze intikamini alir umarim ellerinden öperim o zaman. cizim cok basarili bu arada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu