Dizi Haberleri

Attack on Titan Dizi Oluyor!

attack-on-titan-banner

Manga olarak yayın hayatına başlayan Attack on Titan, anime serisi ile hızlı bir yükseliş yakalamıştı. Bu yıl sonuna doğru uzun metrajlı filmi vizyona giriş yapacak. Son haberlere göre Attack on Titan daha fazla izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Manga serisi geçtiğimiz günlerde Türkçe olarak da yayınlanmaya başlayan Attack on Titan, tüm dünyayı ele geçirmeyi planlıyor gibi gözüküyor. Önümüzdeki Ağustos ayı itibariyle Japonya’nın dTV kanalında, Attack on Titan’ın dizisi yayınlanmaya başlayacak.

TV dizisi, seride ufak ama önemli bir yeri olan Zoe Hanji üzerine odaklanacak. Bu karakteri Satomi Ishihara‘nın canlandıracağı belirtildi. Manga’da ana karakterlerin bulundu araştırma ekibinde çalışan Hanji, devlere karşı delilik derecesinde ilgi duyan bir asker. Dizi Hanji ve çevresindeki grubun hikayelerini anlatacak.

Hanji karakteri Satomi Ishihara tarafından canlandırılacak.
Hanji karakteri Satomi Ishihara tarafından canlandırılacak.

Dizinin Attack on Titan’ın arka planında geçen hikayelere ışık tutacağı belirtiliyor. Özellikle bu yıl sonuna doğru vizyona girecek olan sinema filmine de bağlanacağı açıklandı. Öte yandan dizinin bütçesinin oldukça kısıtlı olacağından dolayı çok fazla dev göremeyeceğiz gibi gözüküyor.

Attack on Titan’ın popülerliği gitgide artıyor ve bunu kimse durdurmayacak. Geçtiğimiz yıl en çok satan manga serisi olan yapım, 2016 yılında başlayacak olan 2. anime sezonu ile de daha fazla izleyiciyi ayaklarının altında ezecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Gizli Hazine: A Young Doctor's Notebook Dizisi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.