Dizi Haberleri

AMC, Borne Serisinin Yayın Haklarını Satın Aldı

Nebula ödüllü yazar Jeff Vandermeer’ın kaleminden çıkan Borne Serisi’nin yayın hakları AMC tarafından satın alındı. Seri, bilimkurgu dizisi olarak karşımıza çıkacak.

Ülkemizde Southern Reach Üçlemesiyle tanınan Jeff Vandermeer’in yeni kitap serisi Borne, dizi haline getirilecek. Vandermeer’in kitapları ülkemizde Alfa Yayıncılık tarafından raflardaki yerini almıştı. Bilmeyenlerin de en kısa sürede takibe alıp okumasını tavsiye edip haberimize dönelim.

Borne serisi, günümüz dünyasından uzak bir gelecekte kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Biopunk türündeki eser, Rachel isimli bir yağmacının üzerinden anlatılıyor. Borne serisi farklı karakterleri konu alan The Strange Bird ve Dead Astronauts kitaplarıyla devam etmişti.

AMC, içi dolu dolu olan bu bilimkurgu serisinin yayın haklarını satın aldığını duyurdu. Biopunk türündeki bu bilimkurgu serisinin dizisinin hazırlanacağı belirtilmekte.

Henüz kadro, yapım ekibi ve senaryo çalışmaları gibi bir durum söz konusu değil. İlerleyen dönemlerde Borne hakkında yeni bilgiler de ortaya çıkacaktır.

İlginizi Çekebilir  Edward Norton, MCU'ya Dönme Niyetinde

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu