AYBABTUDizi Haberleri

Amazon, Yüzüklerin Efendisi Senaryosunu Kilit Altında Tutuyor

Yüzüklerin Efendisi dizisi için kolları sıvayan Amazon, yapımı JD Payne ve Patrick McKay’e emanet etmişti. Serinin ilk kitabı olan Yüzük Kardeşliği’nden öncesini anlatacak olan dizi için Amazon üst düzey koruma önlemleri aldığını açıkladı.

Game of Thrones’un yerini doldurmaya aday olan Yüzüklerin Efendisi dizisi için yazarlar kilitli odada tutuluyor.

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi Dizisinden İlk İpuçları!

Amazon Studios’un başındaki isimlerden Jennifer Salke, THR’a verdiği röportajda dizi için alınan önlemlerden bahsetti.

Kilit altında tuttuğumuz harika bir yazar odamız var. Yazarlarımız burada heyecan verici çalışmalara imza atıyor. Santa Monica’daki çalışma ortamında büyük bir kontrol altındalar. Pencereler bile dışarıdan görünmeyecek şekilde kapatılmış durumda. Yazar odasının kapısında ise her zaman bir güvenlik memuru bulunuyor ve içeri girebilmek için parmak izi sensörlü kapıdan geçmeniz gerekiyor.

Büyük bütçeli film ve televizyon prodüksiyonlarına ilişkin gizlilik önlemi almak yeni bir şey değil. Game of Thrones’un başına gelenlere hepimiz şahit olduk. Hatta HBO’nun, Game of Thrones’un çekimleri sırasında havadaki droneları indirebilmek için özel bir cihaz kullandığı iddia edilmişti.

Amazon’un kilitli yazar odasını biraz abartılı bulsak da diziye ilişkin bu tür haberlerin de heyecanı artırdığı inkar edilemez. Yüzüklerin Efendisi için net bir tarih açıklanmasa da dizinin 2021 yılında ekranlara gelmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Gollum Davasına Yönetmen Peter Jackson da Dahil Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu