Dizi Haberleri

Alfred Pennyworth Kendi Dizisine Mi Kavuşuyor?

alfred-pennyworth-banner

Son günlerde sahne arkalarında dolaşmaya başlayan dedikodulara göre DC Evreni’nin bir üyesi daha kendi televizyon serisine kavuşmaya hazırlanıyor.

Çoğu kişinin tahminlerinin aksine, kendisi bir süper kahraman değil fakat bir kahramandan aşağı kalır yanı da pek yok. Bahsettiğimiz kişi, Bruce Wayne’in sadık uşağı ve belki de tek gerçek arkadaşı Alfred Pennyworth.

İlgili Makaleler

Şu anda hem ekranda hem de beyazperdede iki farklı Alfred Pennyworth izliyoruz dolayısıyla üçüncü bir Alfred’i ekranlarda görmek ilginç, hatta biraz kafa karıştırıcı bile olabilir. Tabii ki DC isimlerinin birden çok kuruluşta telif hakkı olduğu göz önünde bulundurulunca, Alfred odaklı bu seri diğer iki Alfred’den oldukça farklı bir çizgide de ilerleyebilir.

Alfred_Pennyworth

Hikaye konusunda üzerinde durulan ihtimaller ise şu şekilde: Alfred’in Wayne ailesine katılışının hikayesini anlatan bir animasyon serisi, Alfred ve kızı Julia ile olan ilişkisi üzerine odaklanan bir seri ve Gotham ya da Batman v Superman’de izlediğimiz Alfred Pennyworth’ün hikayesini genişletecek bir mini seri.

Şuan için DC Evreni ile çalışan hiçbir yapım şirketinden kesin bir açıklama gelmiş değil dolayısıyla kesin konuşmak oldukça zor. İlerleyen günlerde gelecek haberleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Stranger Things 2. Sezonundan İlk Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu