Haberler

Disney’den Star Wars ve Marvel Televizyon Kanalları Gelebilir

star-wars-disney-marvel

Ara vermeden Star Wars veya Marvel yayını yapan kanallar gerçekten hayata geçerse, PC yüzünden koptuğumuz televizyon karşısındaki zamanlara dönebiliriz belki.

Disney‘den gelen haberler güzel. Hem Star Wars hem de Marvel için birer kanal açılması gündemde. Hem de haber Disney CEO’su Bob Iger‘den geldi.

Hali hazırda Disney şu an bünyesinde ESPN, ABC, Disney, Disney XD ve Disney Jr. gibi kanalları barındırıyor. Yani yeni birkaç kanal açmak pek problem olmayacaktır.

star-wars-disney-marvel-resim

Iger açıklamasında Disney’in yeni yapımlar, filmler ve projeler yapacak kabiliyeti olduğundan bahsetti. Şayet bu kanallar açılırsa Disney bu kabiliyetini kullanacak ve hem Star Wars hem de Marvel kanalları için birçok yeni yapım ortaya koyacak.

Televizyon dünyasında daha da büyümeyi planlayan bir Disney olduğunu düşünürsek kanalların açılma ihtimali oldukça yüksek. Her ne kadar Mickey’i Jedi cübbesi içinde görmeyi sevmesem de kanalların açılması güzel bir gelişme olacaktır. Yeni nesil de erkenden karanlık tarafa mı aydınlık tarafa mı hizmet edecek ona karar verir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.