Son Haberler
Anasayfa » Haberler » DC Universe, Batman Günü’nde Yayına Başlayacak

DC Universe, Batman Günü’nde Yayına Başlayacak

DC Entertainment‘ın online yayın servisi DC Universe‘in açılış günü açıklandı.

DC Entertainment tarafından beta tarihi Ağustos olarak duyurulan DC Universe‘in yayın başlangıç tarihi “Batman Günü” (Batman Day) olarak kararlaştırıldı. DC hayranlarının zengin içerikler beklediği DC Universe, Batman Günü olan 15 Eylül‘de seyircilerle buluşacak.

DC Universe’in Açılış Tarihi Açıklandı

DC Universe, ayrıca Titans live-action serisinin de yayın tarihini paylaştı. Buna göre DC’nin iddialı yapımlarından Titans, 12 Ekim 2018’de yayınlanacak.

Film ve çizgi filmlerin yer alacağı DC Universe, özellikle orijinal içerikleri olan live-action dizilerle adından epey söz ettireceğe benziyor. DC tutkunlarının, DC Universe’te yayınlanmasını beklediği diziler arasında Titans, Swamp Thing ve Doom Patrol bulunuyor. Animasyon yapımlar Young Justice: Outsider‘ın üçüncü sezonu ile yeni Harley Quinn serisi de 2019 yılında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  Yeni Suicide Squad Ekibi Kimlerden Oluşuyor?
Batman: The Animated Series, DC Universe’te HD Olarak Yayınlanacak!

Yayın servisinde; Batman: Animated Series‘in dışında efsanevi Bruce Tim/ Eric Radomski çizgi serisinin ilk kez HD görüntü kalitesinde seyircilerle buluşacağı bilgisi de geldi. DC Universe açıldığı zaman buradan ulaşabilirsiniz.

Cyborg Değişti, DC Universe’in Doom Patrol Dizisi Yeni Cyborg’a Kavuştu