Dizi Haberleri

Cyborg Değişti, DC Universe’in Doom Patrol Dizisi Yeni Cyborg’a Kavuştu

DC Universe online yayın platformundaki orijinal yapımlardan biri Doom Patrol olacak. “Çekici ve sarkastik yarı insan yarı makine süper kahraman” olarak tanımlanan Cyborg’a dönüşen Victor Stone’u da kimin oynayacağı belli oldu.

Justice League filminde Ray Fisher’ı Cyborg karakterini yarı CGI bir şekilde canlandırırken görmüştük ancak Doom Patrol dizisinde farklı bir Cyborg göreceğiz.

Variety’deki habere göre; Joivan Wade’in Cyborg olarak izleyici karşısına çıkacağı dizide Crazy Jane rolünü Diane Guerrero, Elasti-Girl rolünü ise April Bowlby canlandıracak. The First Purge ekibinde yer alan Wade, The Weekend filmi, Doctor Who ve Youngers gibi yapımlarda da oynadı.

1980 yılında Marv Wolfman ve George Perez’in yarattığı Cyborg karakteri, dünyadaki her bilgisayara bağlanabilse de onu insan yapan bağlantıları sürdürmek için mücadele eder ve sibernetik bedeninin lanetinden yararlanıp, güçlerini dijital çağın en büyük kahramanı olmak için kullanır.

Jeremy Carver tarafından yazılan Doom Patrol‘ın yapımcılığını; Geoff Johns, Greg Berlanti ve Sarah Schechter üstleniyor. Bu yıl çekimlerine başlanacak olan 13 bölümlük dizi 2019’da DC Universe’te yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir  Star Wars: Rebels'tan 7 Dakikalık Ön İzleme

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu