Haberler

Comikon Manga Fest Geliyor!!

7-8 Ekim tarihlerinde Caddebostan Kültür Merkezinde düzenlenecek olan Comikon Manga Fest tüm manga ve anime severleri bir araya toplayacak gibi görünüyor.

Dolu dolu içeriği, düzenlenen yarışmalar ve muhteşem ödülleri, cosplay, konuşmalar, atölyeler ile size harika iki gün geçirtecek.

Japon Sanat Merkezi, Cosplay Türkiye, GFA, Kutudaki Zeplin ve MangAnime Türkiye’nin sponsor olduğu, FRPNET’in de resmi basın sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte sergiler de etrafı güzelleştirecek.

Golden Tamago çizim yarışması ve Anisong Grand Prix Anime şarkı yarışmasının da düzenleneceği Comikon Manga Fest içerisinde kısa film gösterimleri, konferans ve söyleşiler, cosplay ile ilgili atölyelerin yanında, katılımcıların cosplay çalışmalarını sergileyebileceği cosplay defilesi de olacak.

Golden Tamago çizim yarışması ve katılım koşullarına buradaki linkten ulaşmanız mümkün. Yaş sınırı olamayan yarışmanın jürileri ünlü manga çizeri Kaneko Atsushi liderliğinde alanındaki uzman kişilerden oluşuyor. İlk üçe girene ise birbirinden değerli hediyeler verilecek.

Etkinlik facebook sayfasına buradan, internet sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Sıcakların geçmesi dışında Ekim ayını heyecanla beklememiz için bir nedenimiz daha oldu artık. Orada görüşmek üzere.

İlginizi Çekebilir  Hasbro, Birebir Ölçekli Mandalorian Kaskı Satmaya Hazırlanıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu