Çizgi Roman Haberleri

Robin: Damien Wayne, Yeni Seride Batman’in Gölgesinden Çıkıyor

DC, Nisan ayında yeni bir Robin çizgi roman serisi başlatacağını duyurdu. Yeni macerada Damian Wayne hem Batman hem de Teen Titans ile bağlarını koparmaya çalışacak.

Yazar Joshua Williamson (The Flash, Future State: Justice League, Infinite Frontier) ve sanatçı Gleb Melnikov (Wonder Woman, Batman / Superman Annual), Damian‘ın keşfedeceği gizemler vaat eden yeni Robin serisinde bir araya geliyor. Robin, yeni yardımcı kadrosu, yepyeni karakterler ve bolca dövüş içerecek.

Robin, Maceralara Atılıyor

Williamson baharda okurlarla buluşacak Robin çizgi roman serisi için, “Damian Wayne’in büyük bir hayranı olarak, onu bir kahramanın yolculuğuna geri getirme konusunda gerçekten heyecanlıyım. Gleb, Damian’ın mirasına yön veren gelişimini, Batman ve Talia Al Ghul ile olan bağlantılarını ve DC Universe’deki önemli bir hikayeyi başlatan yeni macerayı anlatacak mükemmel bir sanatçı.” dedi.

İlgili Makaleler

“Ölümcül Lazarus Ligi turnuvasını öğrendikten sonra, Damian Wayne’in yeni bir görevi var: Turnuvayı kazanmak ve DC Universe’deki en büyük dövüşçü olduğunu kanıtlamak! Ama önce turnuvanın yapıldığı gizli adayı bulması gerekiyor!”

Kapak tasarımı ile iki görselin paylaşıldığı Robin‘in ilk sayısı 27 Nisan Salı günü DC etiketiyle yayınlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.