Çizgi Roman Haberleri

Marvel Studios’tan Sonra Artık Marvel Comics de Kevin Feige’e Emanet

Geçtiğimiz son on yıl içinde Kevin Feige, Marvel Studios başkanı olarak Marvel Comics evreni karakterlerini tüm dünyaca bilinen isimler haline getirmişti.

kevin feige ile ilgili görsel sonucu

23 Marvel Sinema Evreni filminden sonra sinema evreni de yeni bir faza girerken, Kevin Feige‘a tüm Marvel’ın Baş Yaratıcı Başkanı koltuğu verildi. Böylece Feige artık Marvel Studios’un başkanlığı yanında, Marvel Comics ve Marvel Television’ın da baş yaratıcı yetkilisi konumuna ulaştı.

The heroes of Marvel Comics

Dan Buckley, Marvel Entertainment Başkanı görevine ve Ike Perlmutter de Yönetim Kurulu Başkanı görevine devam edecek. Ama yönetim işleri onlara kalırken, bundan sonraki tüm yaratıcı kararlar Feige’e ait olacak. Peki bu ne anlama geliyor? Bu artık Hollywood’un ve çizgi romanların arasındaki ilişkinin hiç olmadığı kadar yakın olacağı anlamına geliyor. Feige artık çizgi romanları farklı hikâyeler denemek için istediği gibi kullanabilecek.

Örneğin Agents of S.H.I.E.L.D ve Defenders serilerinin MCU’ya bağlı olduğunu bilsek de aralarındaki ilişki son derece kopuktu. Feige’in yeni pozisyonu sayesinde bu ilişkideki engeller ortadan kalkacak. Marvel TV yapımcılığıyla Disney+’da yayınlanacak diziler de böylece çok hızlı bir şekilde MCU’ya adapte edilebilecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dijital Çizgi Romanların Spotify'ı - Graphite Comics

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.