Çizgi Roman Haberleri

Doctor Strange’in Yeni Görünümü Ortaya Çıktı!

doctor-strange-banner

Benedict Cumberbatch’in başrolde olduğu Doctor Strange filminden haberler beklerken, çizgi roman cephesinden yeni haberler geldi.

Jason Aaron (Star Wars, Thor) ve Chris Bachalo (Uncanny X-Men, Avengers) tarafından yazılan Marvel’ın yeni Doctor Strange serisine ait görsel, Doctor Strange#1 adı altında yayınlandı. Bu yeni seri ile birlikte büyücümüzün yepyeni bir tarafını keşfedeceğimiz belirtiliyor.

Marvel yayınlanan görselin altına şöyle bir not eklemiş.

Marvel evreninin, büyülü, mistik ve garip olayların yaşandığı, daha önce görmediğiniz kısmına hazırlıklı olun. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız Doctor’u çağırın. Mistik sanatlar ustası, kutsal sığınağında, Marvel evrenini her türlü doğaüstü tehdide karşı koruyor. Karanlık bir güç yükseliyor. Bütün büyücüler etkisini hissedecek. Tehlike büyüyor ve Strange tehlikeyi durduracak kadar güçlü olmadığını biliyor. En ufak bir umut ışığı, yeni bir Sorcerer Supreme bulmaktı. Bütün büyüler bir bedelle gelir ve Stephen Strange’ın dengeyi sağlama zamanı geldi.

Doctor Strange çizgi romanlarda ilk defa 1963 yılında görülmüştü. Scott Derrickson’ın yönetmenliğini yaptığı Doctor Strange filmi 2016 da vizyona girmeden önce, Marvel evreninin büyülü kısmını iyice anlamamız için yeni seri çok iyi gelecek.

Bachalo, Joe Quesada, Jakub Rebelka, Kevin Nowlan, Skottie Young, Juan Doe, Allen Lee Hansard, Erice Henderson ve John Tyler Christopher gibi devasa bir ekip ile hazırlanan yeni kapaklar da ortaya çıktı. Yeni Doctor Strange serisi, önümüzdeki Ekim ayı içerisinde raflardaki yerini alacak.

 

İlginizi Çekebilir  Zombilerin Gururu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu